Mirovanje zbog ranijeg otvaranja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • silvya

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Trenutno sam u 30 tjednu trudnoće, a na mirovanju sam od 28 zbog toga jer sam bila otvorena jedan prst. Zanima me da li je neka imala slična iskustva? 
    Inace imam osjećaj da je moja bebica prilično mirna…
    Ali danas ju dosta čujem da udara skroz nisko ko da je u zdjelici pa ne znam jel to normalno? Vasa iskustva su mi dobro došla…. Hvala!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Pozdrav silvya i dobrodosla Jesu li ti rekli da sto pijes uz to sto moras mirovati? Vjerojatno ti je beba skroz nisko pa je osjetis u zdjelici. Bilo je dosta slucajeva ranijeg otvaranja ba bi zene na kraju jos I prenile I sve je bilo ok. Imate vec spremno ime za princezicu? :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • silvya

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Dobila sam normabel 2 mg po potrebi i 300 mg magnezija.
    Odabrali smo ime. Zove se Klara. Dugo nam je trebalo ali se uspjeli nekako dogovoriti. 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Mene je moj dolje kao u zdjelici lupao kad se okrenuo glavom dolje I spustio, negdje u 34. tj. Magnezij navecer pijes? :) Lijepo ime :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • silvya

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Da. A navečer pijem i normabel jer preko dana me previše uspori. U početku sam pila 3x2 mg (jutro, podne i navecer- po preporuci ginekologa). Budući da mi je to bilo previše i nisam se dobro osjećala otisla sam kod drugog ginekolkoga koji je rekao da pijem samo navečer jer je 3x2 previše.

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    silvya


    Ali danas ju dosta čujem da udara skroz nisko ko da je u zdjelici pa ne znam jel to normalno? Vasa iskustva su mi dobro došla…. Hvala!

    Hej! Ja nisam otvorena, ali mene moj malac već tjednima lupa skroz dolje, prvo oko jajnika, a sad direktno ravno pa imam osjećaj kao da mi kroz rodnicu “odzvanja” - čudan i smiješan osjećaj. Nekad me zna tako klepnuti da se moram ustati ili promijeniti položaj. Ali ja sam sad pred terminom i on je sad već velik i snažan. A osjećala sam ga nisko, s donje strane trbuha otkad se okrenuo glavom dolje (negdje poslije 30. tj.). Plus, već se tri puta okretao s boka na bok pa me onda žešće lupa s te strane di su mu rukice. 

  • silvya

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mi smo u utorak navršile 30 tjedana a točno takvo lupanje osjećam od jučer. Inače je mirna i ne čujem ju puno. Svega nekoliko puta kroz dan i to više ko protezanje. A na kontrolu moramo tek za 2 tjedna.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Vjerojatno ti se onda malecka okrenula :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    E da, od normabela znaju bebaci biti mirniji.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar lily13

    lily13

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Silvya jesu ti otkrili uzrok otvaranja? 
    Ja sam s 18tt završila u bolnici zbog jakih kontrakcija i po dr. koja me primila sam bila otvorena za pola prsta, a cervik 2/3 članka… rađene su mi sve pretrage, kks, urinokultura i brisevi cerviksa i svi nalazi su bili u redu te sam puštena kući na mirovanje! 
    Po mom ginekologu i još jednom (išla sam na drugo mišljenje) nisam otvorena već uloživa za vrh prsta što je kao normalan nalaz za drugorotkinju i cerviks mi je bio 3.5cm T oblik, da bi mi nakon 10 tjedana mirovanja se još više produžio i sad je 5.1 cm! 
    Mene muče česte kontrakcije uz svu terapiju što pijem, kao smijem prošetat i sve umjereno bez naprezanja, ali najbolje se osjećam dok ležim! 
    Jesi na strogom mirovanju ili možeš sve polako i bez naprezanja? 
    Samo lijepo miruj i misli pozitivno pa će biti sve u redu, da uđemo u sigurne tjedne pa ćemo onda opušteno čekati porod!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.