'Mislio sam da ću postati udovac i samohrani otac tek rođene bebe'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • TONKAAS

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    … …svaka čast
    Ja sam imala recimo savršen porod jer sam došla otvorena 9cm- direkt rađaona- dva sata na svojim trudovima koji nisu bili nešto previše jaki-pa još 4 sata na dripu bez epiduralne i evo bebice…i onda isto šok…nervoza oko šivanja jer se gubilo previše krvi…dolazi anesteziologinja i eto 46 šavova i punih mj dana ni pomisliti za sjesti…
    Sestre u bolnici se kasnije čudile br. šavova jer je neka normala (6-12), ali ono što me je najviše ljutilo je to što se takve stvari nigdje ne upisuju u karton pa onda sestre kasnije na oporavku nakon poroda ni ne znaju što su vam radili, pa vam grintaju ako ne možete do toaleta ili ako se ne možete ustati do stola da nešto pojedete…meni su srećom sve sestre bile odlične (osim dvije-ali eto tu sam smjenu samo jednom potrefila)…inače sve pohvale, posebice jednoj koja je imala jako puno strpljenja samnom s obzirom da sam prvu noć dva puta pokušala otići do toaleta ioba puta sam joj završila u polunesvjeti na rukama, a i cura koja je bila samnom u sobi mi je jako puno pomogla jer mi je donosila i dodavala u krevet cijelo vrijeme dok drugi dan nisam dobila 2L transfuzije…i to nakon što sam SAMA rekla viziti da sam se dva puta rušila jer sam izgubila puno krvi na porodu i da sam puno šivana…
    I sada nakon 16mj nakon poroda, odem na redoviti  gin pregled i primjetim čuđenje  na gin licu i nakon što sam ju pitala dali je sve ok…lijepo dobijem odgovor…što se tiče pregleda sve je u redu,osim što su vas na porodu malo previše zašili i napravili debeli završetak šava i ako se to s vremenom ne omekša potrebna je operacija…Žena je bila jako ljta i rekla je da ih treba upozoriti na te stvari, jer im je to izgleda prešlou naviku , s obzirom da svakodnevno ima barem po jednu curu s takvom situacijom…a sve to ostavlja posljedicu i na privatan život jer prvih barem 6mj odnosi nisu mogući, a ni nakon toliko vremena (16mj) odnos još uvijek ne prolazi bez konstantne prisutnosti male neugodne boli…

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Svaka čast… Drago mi je da je sada napokon sve ok :)
    Ja sam imala rupturu trećeg stupnja uz drugi stupanj epiziotomije..nisam imala ovako težak porod, rodila sam za 4 sata, ali jako veliku bebu pa od tu i tolika ozljeda..
    Iskreno, tek sad kada sam vidjela ovaj članak sam shvatila koliko sam imala sreće što me je zašio stvarno dobar doktor i što su mi odmah poslije poroda intravenozno davali antibiotike preko 2 sata, a nastavila sam ih piti još par tjedana.. Mislim da je sve to rezultiralo relativno brzim oporavkom, mjesec dana sam trebala jest kašasto i isto toliko nisam ni pomišljala na sjedenje.. Sad mi je tek jasno zašto su samo mene svi zabrinuto gledali na viziti i stalno pitali jesam li išla na wc i kako sam 😄 osjećala sam se užasno poslije poroda i nije mi bilo jasno kako su cimerice u sobi bile super drugi dan, a ja jedva ustajala iz kreveta..😝
    I vidim da je cura imala 100 šavova..ja u svoj toj strci nikad nisam ni pitala koliko imam šavova, znam samo da me doktor šivao oko sat vremena pod lokalnom anestezijom i muž veli da je bilo puuuuno krvi 😝
    Baš me malo stresla priča jer sam mogla biti u istoj situaciji, ali sam očito imala sreću da su mi se neke zvijezdice taj dan dobro posložile..

    [lilypie.com]

  • laka

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Hello, my name is Derek Lyne, from the new jersey, USA. I was stocking in my love life and marriage for many years until I met a friend who told me about the black magic temple, they provide a solution for all astrological problems through my black magic spells
      BLACK MAGIC SPELLS
    Solving problems without kids
    Cancer Treatment
    extension of the male penis
    Return your partner back with 100% love
    a solution for incurable diseases
    Solve a financial problem
    marriage divorce
    All sorts of astrology problem solving
    Control your lover in your hands
    Solving the problem of married life
    Black magic spells
    Contact me at my email: dr.nosakhare@gmail.com
    you can also add it to Whats-app: +2349083639501

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.