Mjesecnica kasni

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Panda00

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, M mi kasni 7 dana, napravila sam 3 testa za trudnocu i negativni su. Povremeno me zaboli stomak kao da cu dobiti. Ima li netko slicna iskustva?

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Panda00

    Pozdrav, M mi kasni 7 dana, napravila sam 3 testa za trudnocu i negativni su. Povremeno me zaboli stomak kao da cu dobiti. Ima li netko slicna iskustva?


    Imam ja, i to ne jedanput… Nažalost meni se znalo događati da kasni, ali u većini slučajeva je to bilo zbog stresa… 
    7 dana čak i nije tako puno, pričekaj, moguće je da stigne… Ako ti to stvara nervozu, odi na pregled, vjv ćeš dobiti duphaston i to je to… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Panda00

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetu, bas sam se zabrinila jer inace bude na vrijeme  

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.