Mjesecnica u trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tina25900

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Ima li koja zena sa iskustvom mjesecnice u trudnoci
    Meni je kasnila mjesecnica par dana napravila sam test, crtica nije bila jasno vidljiva a sljedeci dan sam dobila mjesecnicu. 
    Uglavnom me zanima da li je koja zena imala takva iskustva

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

     Moguće je da je bila biokemijska trudnoća, to se vrlo često desi, žena dobije mjesečnicu a niti ne zna da je bila trudna .  Javite se Ginekologu, moguće je da je trudnoca, ali to onda nije mjesečnica nego krvarenje u trudnoći i trebat ce vam terapija

  • tina25900

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Javila sam se ginekologu, receno mi je samo da kad mi zavrsi mjesecnica napravim test i zakazan mi je termin , druge informacije nisam dobila

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    tina25900

    Pozdrav!
    Ima li koja zena sa iskustvom mjesecnice u trudnoci
    Meni je kasnila mjesecnica par dana napravila sam test, crtica nije bila jasno vidljiva a sljedeci dan sam dobila mjesecnicu.
    Uglavnom me zanima da li je koja zena imala takva iskustva


    Evo meni se upravo sad to dogodilo. I jos nisam odgonetnula sto je to bilo. Doktor kaze implatacijsko krvarenje. 

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • tina25900

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lunica

    tina25900

    Pozdrav!
    Ima li koja zena sa iskustvom mjesecnice u trudnoci
    Meni je kasnila mjesecnica par dana napravila sam test, crtica nije bila jasno vidljiva a sljedeci dan sam dobila mjesecnicu.
    Uglavnom me zanima da li je koja zena imala takva iskustva

    Evo meni se upravo sad to dogodilo. I jos nisam odgonetnula sto je to bilo. Doktor kaze implatacijsko krvarenje.

    Koliko  dana ste imali krvarenje? I kakvo je krvarenja obilno ili?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.