Mlijeko nakon pobacaja

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BB55

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Molim sve sa istom situacijom (ako ste ju imale) pisite. :)

    Znaci bebu sam morala pobaciti u 22 tj. trudnoce jer je imala anomaliju i srce je prestalo kucati. Kada su mi to obavili u bolnici bila sam pustena drugi dan doma uz mirovanje i bromergon tablete u bolnici sam dobila  7 kom. tableta i sestra mi je rekla kada to popijem da nazovem svog ginica da mi pusti nove i dobro ja sam ostala bez tableta tocno na 1 maj drugi dan nazovem dr i nista on je na godisnjem a druga sestra mi nije mogla prepisati bez njega bila sam bez tableta 2 dana danas sam jedva nekako namolila da mi pusti recept u ljekarnu  i jucer mi se je pojavilo mlijeko grudi su mi ogromne i jako tvrde sto da radim?? Nisam nista poduzela samo stavljam hladne obloge .. Prva mi je trudnoca bila i nemam iskustva pomozite.

  • Jojo

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Javite se grupi na fejsu ili preko njihovog emaila.. SOS RODINA GRUPA..one ce vam savjetovati kako da prestane nadolaziti mljeko u ovoj situaciji

    BB55

    Pozdrav cure!
    Molim sve sa istom situacijom (ako ste ju imale) pisite. :)

    Znaci bebu sam morala pobaciti u 22 tj. trudnoce jer je imala anomaliju i srce je prestalo kucati. Kada su mi to obavili u bolnici bila sam pustena drugi dan doma uz mirovanje i bromergon tablete u bolnici sam dobila 7 kom. tableta i sestra mi je rekla kada to popijem da nazovem svog ginica da mi pusti nove i dobro ja sam ostala bez tableta tocno na 1 maj drugi dan nazovem dr i nista on je na godisnjem a druga sestra mi nije mogla prepisati bez njega bila sam bez tableta 2 dana danas sam jedva nekako namolila da mi pusti recept u ljekarnu i jucer mi se je pojavilo mlijeko grudi su mi ogromne i jako tvrde sto da radim?? Nisam nista poduzela samo stavljam hladne obloge .. Prva mi je trudnoca bila i nemam iskustva pomozite.


  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    BB55

    Pozdrav cure!
    Molim sve sa istom situacijom (ako ste ju imale) pisite. :)

    Znaci bebu sam morala pobaciti u 22 tj. trudnoce jer je imala anomaliju i srce je prestalo kucati. Kada su mi to obavili u bolnici bila sam pustena drugi dan doma uz mirovanje i bromergon tablete u bolnici sam dobila 7 kom. tableta i sestra mi je rekla kada to popijem da nazovem svog ginica da mi pusti nove i dobro ja sam ostala bez tableta tocno na 1 maj drugi dan nazovem dr i nista on je na godisnjem a druga sestra mi nije mogla prepisati bez njega bila sam bez tableta 2 dana danas sam jedva nekako namolila da mi pusti recept u ljekarnu i jucer mi se je pojavilo mlijeko grudi su mi ogromne i jako tvrde sto da radim?? Nisam nista poduzela samo stavljam hladne obloge .. Prva mi je trudnoca bila i nemam iskustva pomozite.


    Zao mi je zbog situacije. Izdajaj se do olaksanja i stavljaj obloge od hladnog lista kupusa. Spavaj tako. I caj od kadulje nabavi ujutro.

    Aymee

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Zao mi je zbog situacije. Mozda cas morat popit koju tabletu vise umjesto uobicajenih 14 zbog ovog prekida. Nadam se da nemas jake nuspojave. mozda da pokusas paralelno i alternativne nacine zaustavljanja mlijeka - listovi kupusa koje mijenjas svaka dva sata (vazno je izrezat rupu za bradavice i izrezat sredisnju zilu), list persina, hladni oblozi, caj od kadulje. 

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    BB55

    Pozdrav cure!
    Molim sve sa istom situacijom (ako ste ju imale) pisite. :)

    Znaci bebu sam morala pobaciti u 22 tj. trudnoce jer je imala anomaliju i srce je prestalo kucati. Kada su mi to obavili u bolnici bila sam pustena drugi dan doma uz mirovanje i bromergon tablete u bolnici sam dobila 7 kom. tableta i sestra mi je rekla kada to popijem da nazovem svog ginica da mi pusti nove i dobro ja sam ostala bez tableta tocno na 1 maj drugi dan nazovem dr i nista on je na godisnjem a druga sestra mi nije mogla prepisati bez njega bila sam bez tableta 2 dana danas sam jedva nekako namolila da mi pusti recept u ljekarnu i jucer mi se je pojavilo mlijeko grudi su mi ogromne i jako tvrde sto da radim?? Nisam nista poduzela samo stavljam hladne obloge .. Prva mi je trudnoca bila i nemam iskustva pomozite.


    ja sam odbila te tablete zbog silnih nuspojava…spasili me listovi kupusa,drzala u frizideru da je sto hladnije i nosila cijeli dan i noc,mjenjala kad se jako ugriju…cca 2sats…i vrh vrhova caj od kadulje…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.