Moguća trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nervozna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/QYvQ9zW [ibb.co]
    Da li je moguće da je ovo pozitivan test?

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Malo se slabije vidi, imas li sliku izbliza?

  • Nervozna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Nakon onih 4 testa napravljenih i svi negativni, menga trajala 4 dana(obilno) prošli mjesec iako je kasnila 7 dana. I sad ovaj mjesec ponovo kasni 2 dana. Da li je moguće da se samo ciklus poremetio ili da opet radim test? I jako sam smršavila zbog stresa oko faksa, ne jedem baš pravilno ni dovoljno, ne spavam baš i ne znam dal je sve to utjecalo na organizam.. 😏😏

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Jel ti se to odljepilo tamo od testa ili ?

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Nervozna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Da odlijepilo se.. Nije to valjan test.. 10 dana nakon te menstruacije sam napravila još dva testa na pravilan način i bili su negativni.. A sad opet kasni.. Ne znam

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.