Moguća trudnoća?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gordana15

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Imam jedno pitanje, čitala sam na raznim forumima što se tiče trudnoće bez ejakulacije. Zanima me da li je moguća trudnoća, ako su odnosi bili za vrijeme plodnih dana i na dan ovulavije, s tim da je bio prekinuti snošaj.. Dva, tri dana poslije odnosa koji su bili u vrijeme ovulacije i plodnih dana, osjećam bol u donjem dijelu (jajnici), kao da me netko nožem probode, ima li to veze sa trudnoćom? Unaprijed hvala!

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Gordana15

    Pozdrav svima. Imam jedno pitanje, čitala sam na raznim forumima što se tiče trudnoće bez ejakulacije. Zanima me da li je moguća trudnoća, ako su odnosi bili za vrijeme plodnih dana i na dan ovulavije, s tim da je bio prekinuti snošaj.. Dva, tri dana poslije odnosa koji su bili u vrijeme ovulacije i plodnih dana, osjećam bol u donjem dijelu (jajnici), kao da me netko nožem probode, ima li to veze sa trudnoćom? Unaprijed hvala!


    to ti nitko ne moze znat. simptomi trudnoce i ciklusa su previse slicni da bi znali odgovor. metoda racunanja plodnih dana po aplikacijama i prekinuti snošaj nisu metode kontracepcije pa ako ne planirate imat dijete u skorije vrijeme počnite koristiti zaštitu jer samo si stvarate bespotreban stres i probleme u životu. ako ti izostane mjesečnica, napravi clearblue test i znat ćeš na čemu si :) 

    [lilypie.com]

  • Gordana15

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru. Čitala sam malo po forumima neki pišu da je moguće i bez ejakulacije ostati trudna kad su plodni dani i dan ovulacije.. Neki pišu da ne… Pa sad neznam, iduća menstruacija bi trebala stići za desetak dana, ako zakasni napravit ću test. Hvala još jednom. 

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Gordana15

    Hvala na odgovoru. Čitala sam malo po forumima neki pišu da je moguće i bez ejakulacije ostati trudna kad su plodni dani i dan ovulacije.. Neki pišu da ne… Pa sad neznam, iduća menstruacija bi trebala stići za desetak dana, ako zakasni napravit ću test. Hvala još jednom.


    manje je vjerojatno, ali šansa ipak postoji. sretno :)

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.