Moguća trudnoća?☺️😍

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Dobar dan.. malo sam zbunjena pa se javljam..
    Planiramo trudnoću, ali tek prvi mjesec..
    Prije nekih tjedan dana je počelo probadanje u jajnicima i donjem dijelu trbuha .. grudi su natecene i bolne ( al uvijek su takve prije nego što trebam dobiti), no već nekih 5 dana me užasno svrbe,  pogotovo ujutro i navečer, toliko da čak postanem i zivcana od toga.. i one “piknjice”oko bradavica su mi jako izražene..  pogotovo ujutro i navečer, mokriti idem dnevno puno više nego inače, 10 puta sigurno.. I po noći 1 ili 2 puta..  imam glavobolju koja je blaga i brzo prestane.. test sam radila danas i negativan je ali trebam dobiti za 3 dana. Kakva su vaša iskustva ? Hvalaaa🙂

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Hey, sve ovisi o tome kada je bila ovulacija. Odprilike se počinje nazirati neka sjenica oko 11 ili 12 dana nakon ovulacije. Sve ovisi od osobe do osobe. Meni se najranije pokazala slaba druga crta 11 dana nakon ovulacije. Može biti da je kasnija ovulacija bila, pa se zato još ništa ne nazire. Najbolje pričekati dva dana i onda sa jutarnjim urinom ponoviti test.

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Ciklusi mi inače malo duže traju, bude čak i 33 dan.. ili 31.. barem je tako zadnja bila.. pa po tom izračunu ovulacija je bila prije nekih 10- ak dana .. znači možda je ipak još rano da pokaže.. Hvala na odgovoru, strpiti ću se🙂

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • babyrapid1234

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao svima.Dobila sam mentruaciju 8.1.Danas mi se vec zavrsava.Imala sam jake bolove i mucninu.Uradila test, bile su ocrtane 2 crtice a zatim je nakon nekog vremena nestala jedna.Da li neko ima slicna iskustva?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.