Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Džuli365

    Menstruacijami je zavrsila prije 2 dana, i danas primjetim sluzavi roskasti iscjedak. Da li je moguca implantacija nakon menstruacije? Da li je netko imao takvu priblematiku ili nesta slicno?


    Ne… nesto je drugo u pitanju…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    https://i.postimg.cc/RZycRkxP/IMG-20221205-133527.jpg [i.postimg.cc]

    Da li vidite crticu🥺

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Dambo

    https://i.postimg.cc/RZycRkxP/IMG-20221205-133527.jpg [i.postimg.cc]

    Da li vidite crticu🥺


    Vidim i to bez problema. 🥳

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Ja sam sokirana, plasim se da nije evoporacijska. Ali nije uzivo je roza. I nije prvi nego treci urin danas🤯🥰 sjutra je dan za nedobijanje, ponovicu vjerovatno popodne i ujutru.

  • ciki92

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Жене да ли има кога, потребна ми је помоћ?

  • Džuli365

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Bok curke. Menstruacija mi kasni 7 dana, na dan kad sam ju trebala dobit bio je osjecaj isti kao da ce svaki tren doci, trajalo 4 dana te prestalo, jucer navecer mucnina, grcevi dole i bol u bradavicama i malo zigaju, kao da nekad osjetim. M ni na vidiku, test radila jucer negativan?

  • Ana112

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Nova sam ovdje i imam pitanje. Naime menstruacija mi kasni sada 14 dana. Radila sam test u petak kada je kasnila 10 dana i bio je negativan te sam ga ponovila jutros i također je bio negativan. Znalo se desit da mi ciklus varira i da kasni, ali nikad ovoliko uz to i prije nego što sam trebala po kalendaru dobit menstruaciju sam imala grčeve( što mi je standardno prije svake menge), ali sad sr nastavilo i svaki dan sam imala osječaj da ću dobiti menstruaciju. Ono što je drugačije ovaj mjesec je da sam imala obilniji iscjedak sve ove dane kašnjenja koji je bio proziran (kao bjelanjak) i bez mirisa ili da je bijeli i gušći da bi se reklo da je infekcija. Uz to imam grčeve, mučnine, puno gadljiviji su mi neki miris koji su mi inače bili normalni ( medicinska sestra sam), plakala sam na crtić( ni sama ne znam kako haha). Razmišljam pričekat još par dana pa otići izvaditi krv da vidim razinu bhcga da budem sigurna. Čitala sam da su nekim ženama testovi bili lažno negativni i u nekim slučajevima nisu mogli detektirati trudnoću odmah, što je nekako okej jer je svaka od nas drugačija, ali ako neko može dat savjet bilo što će pomoći.

  • m33

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene!
    Zadnja M minje bila 8.3. Ciklusi su mi 27 dana po izracunu na aplikacijama, ne znam koje dane mi je ovulacija, ali spavali smo 14.3 ( unutra) s tim da mu je 16.3 pobjeglo unutra😂 kad mogu napravit najraniji test,imala sam prosli tjedan grcice 3 dana jucer i danas dvi roze kapi krvi kad sam se obrisala.. ovulaciju inace osjetim al ne idem za tim kad bi mogla biti, s obzirom da bi mi ovo bila druga trudnoca a jos nismo za to, odnosno vise smo ako se desi-desi.
    E sad zanima me da li je moguce 9.dan ciklusa da mi bude plodni dan i ovaj dan ranije(14.3)? Zadnji put kad sam vam pisala sam bila trudna 😂 sad kad se ovako dogodilo sad vec imam zelju, i nervozna sam i uzbudena vec danima 🤣🫣

  • anonimus26100

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hej hej curke nova sam ovdije i trebala vi vašu pomoć uz to bila bih vam jako jako zahvalna😊. Naime momak i ja imali smo nezasticenee odnose 5 dana pred ovulaciju,i dan nakon ovulacije. Kojih 6-7 dana nakon ujutro nakon mokrenje na wcu papiru vidjelo se svijetlo smeđi iscjedak,i to je tak već 2 dana čitala sam da to može biti implementacijsko krvarenje?!. Trebam dobiti mengu za 6 dana,nikad mi to do sada nije bilo,imam jake bolove u donjem dijelu leđa i samo bi mogala spavat po cijele dane😅. Htjela bi napraviti test ali nez jel to pre rano,ako je itko imao slična iskustva pliz pomocc🥰🎀

  • anonimus26100

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    anonimus26100

    Hej hej curke nova sam ovdije i trebala vi vašu pomoć uz to bila bih vam jako jako zahvalna😊. Naime momak i ja imali smo nezasticenee odnose 5 dana pred ovulaciju,i dan nakon ovulacije. Kojih 6-7 dana nakon ujutro nakon mokrenje na wcu papiru vidjelo se svijetlo smeđi iscjedak,i to je tak već 2 dana čitala sam da to može biti implementacijsko krvarenje?!. Trebam dobiti mengu za 6 dana,nikad mi to do sada nije bilo,imam jake bolove u donjem dijelu leđa i samo bi mogala spavat po cijele dane😅. Htjela bi napraviti test ali nez jel to pre rano,ako je itko imao slična iskustva pliz pomocc🥰🎀


    *implatacijsko krvarenje*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.