Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • eni233

    Broj poruka: 1543

    Prijavi adminu

    anonimus26100

    Hej hej curke nova sam ovdije i trebala vi vašu pomoć uz to bila bih vam jako jako zahvalna😊. Naime momak i ja imali smo nezasticenee odnose 5 dana pred ovulaciju,i dan nakon ovulacije. Kojih 6-7 dana nakon ujutro nakon mokrenje na wcu papiru vidjelo se svijetlo smeđi iscjedak,i to je tak već 2 dana čitala sam da to može biti implementacijsko krvarenje?!. Trebam dobiti mengu za 6 dana,nikad mi to do sada nije bilo,imam jake bolove u donjem dijelu leđa i samo bi mogala spavat po cijele dane😅. Htjela bi napraviti test ali nez jel to pre rano,ako je itko imao slična iskustva pliz pomocc🥰🎀


    Imaš onaj test clearblue , koji ti pokaže 6 dana prije , pa kupi i napravi test u jutro i držim 🤞 da je pozitvno 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • amelaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao cure, da li je neka imala situaciju kao ja. Naime imala sam menstruaciju.20.04 trebala sam dobiti sljedecu 16.05 ali međutim nije dosla uvijek mi je tacna u dan cak i prije dan-dva zna doci. 
    Evo sad vec 3 dana mi kasni nemam nikakve predstave da cu dobiti osim sto me malo cice peckaju😅 
    I jutros sam imala bas svijetlu braon boju nekog iscjedka
    Samo molim Boga da ne dobijem😁

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    amelaa

    Cao cure, da li je neka imala situaciju kao ja. Naime imala sam menstruaciju.20.04 trebala sam dobiti sljedecu 16.05 ali međutim nije dosla uvijek mi je tacna u dan cak i prije dan-dva zna doci.
    Evo sad vec 3 dana mi kasni nemam nikakve predstave da cu dobiti osim sto me malo cice peckaju😅
    I jutros sam imala bas svijetlu braon boju nekog iscjedka
    Samo molim Boga da ne dobijem😁


    Pa napravi test.

    3/23 želimo bebu
    dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    https://i.postimg.cc/kG1vTd3y/IMG-20230519-174229.jpg [i.postimg.cc]
    https://i.postimg.cc/FzRjdndk/IMG-20230519-174309.jpg [i.postimg.cc]

    Da li je ovo pozitivan test?🙈🙈🙈

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Dambo


    Je 👍🏻

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    I dalje ne vjerujem, ponovicu sa jutarnjim.
    Sve se plasim da nije evaporacijska al mislim da ne izgleda ovako.
    Posle godinu ipo pokusavanja 🙏🩷

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Pa naredna dva dana ne bi trebalo da krene🥴 bas imam tremu. Javljam ujutru.

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Jutros ima linije al slabija nego juce popodne 😔
    Ako je biohemijska ne vjerujem da bi u roku od 12 sati vec izbledela, bas sam se smorila. A zadnja dva dana sam sa popodnevnim urinim imala rozu crtu, radila sam do sas 100 testova nikad je nisam imala.
    Ima li slucajeva da je nekome popodne bila jaca linija nego ujutru (trazim slamku spasa😵‍💫). Juce sam tako srecna bila.

  • Mašnica_22

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Dambo


    Pozdrav, je li to rastavljen test? Ako jeste, jesi li imala tu drugu liniju i kad je bio sastavljen? Pitam jer sam čula da kad rastaviš bilo koji test, sve i jedan ima tu drugu liniju. Nisam sigurna, nemoj me držati za riječ. Želim ti ipak da je uspješno 🤞😊

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Pa stavila sam sliku i sastavljevljenog testa, uzivo je bila i jaca crtica.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.