Moguca trudnoca ili pms??

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage zenice☺️
    Znaci za vrijeme plodnih dana ja i decko smo imali nezasticeni odnos. Za vrijeme ovolucije sam osjecala lagane grceve,2 dana nakon ov javili su se bolovi u grudima i bradavicama, inace me bole grudi prije men, al ne bas toliko ranije. 6 dan nakon ovolucije ujutro sam na gacicama primijetila nekakav smedcasto crveni iscjedak neka nedefinirana boja i poslije ga vise nije bilo.. Nadalje tu i tamo osjecam jako lagane grceve i bol u ledima  ne stalno i ne svaki dan. Sad mi je 8 dan do menstruacije.. Jako sam nestrpljivo, neznam dal si umisljam simptome, dal je moguce da je ono bilo implatacijsko krvarenje??

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    zoeeuzoee

    Pozdrav drage zenice☺️
    Znaci za vrijeme plodnih dana ja i decko smo imali nezasticeni odnos. Za vrijeme ovolucije sam osjecala lagane grceve,2 dana nakon ov javili su se bolovi u grudima i bradavicama, inace me bole grudi prije men, al ne bas toliko ranije. 6 dan nakon ovolucije ujutro sam na gacicama primijetila nekakav smedcasto crveni iscjedak neka nedefinirana boja i poslije ga vise nije bilo.. Nadalje tu i tamo osjecam jako lagane grceve i bol u ledima ne stalno i ne svaki dan. Sad mi je 8 dan do menstruacije.. Jako sam nestrpljivo, neznam dal si umisljam simptome, dal je moguce da je ono bilo implatacijsko krvarenje??


    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Sve je moguce, najbolje da napravis test na dan kad ti treba doci M.

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Bila sam nestrpljiva i napravila test 6 dana prije ocekivane mens?
    https://ibb.co/zhyw8D4 [ibb.co]
    ja vidim jako slabo vidljivu crticu,al nisam sigurna dal umislajm  ?

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu


    Bila sam nestrpljiva i napravila test 6 dana prije ocekivane mens?
    https://ibb.co/zhyw8D4 [ibb.co] 
    ja vidim jako slabo vidljivu crticu,al nisam sigurna dal umislajm  ?

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    zoeeuzoee

    Bila sam nestrpljiva i napravila test 6 dana prije ocekivane mens?
    https://ibb.co/zhyw8D4 [ibb.co]
    ja vidim jako slabo vidljivu crticu,al nisam sigurna dal umislajm ?


    Pusti da se osusi do kraja :) 🤞🤞

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    mhm tu se vec osusio,neznam budem probala za par dana 
    hvala na palcicima 

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • onebecometwo

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Trebam savjete iz iskustva pod hitno..
    Znaci prica ide ovako
    Imala sam spontani pobacaj(blizanci) prije 3 mjeseca. Dragi i ja smo se dogovorili da cemo sad malo “pricekat” . Imamo nezasticene odnose ali bez svrsavanja unutra. I sad, meni je danas 5 dana prije menstruacije i 10 dana nakon ovulacije. Mozda je promjena ciklusa zbog spontanog(doslo je prirodno bez izazivanja i tako sam se ocistila) ALI mene je danas toliko bolila maternica da je to cudo. Nikad ali bas nikad me ne boli maternica pred mengu nego me grce jajnici. Bol je bila slicna kao kod spontanog, naravno slabija i bez kontrakcija ali ista vrsta bola. Kao kad sam u trudnoci osjecala lagano rastezanje maternice samo dosta intentivnije. Iscjedak je lagano pojacan, sad je 4 popodne a ja sam vec 6 puta isla pisat. Normalnim danom isla bi 2,3 puta. Znojim se i znoj smrdi a ne desava mi se inace da smrdi. Imam klasicne simptome PMS-a osim te boli u maternici koja je btw prestala nakon pola sata bez ikakvog krvarenja i tablete. Znam da se u tim danima sad desava “ljepljenje” zametka za maternicu i znam da je mala vjerovatnost, ali jel je moguce da je to rana trudnoca? 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.