Mogucnost trudnoce

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mila20

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav.
    Decko i ja radimo na bebi. 6 dana nakon ovulacije poceli su bolovi u donjem dijelu trbuha i pulsirajuca bol. 2 dana prije (ne)ocekivane M  dobila sam smedji iscjedak i par kapi roze krvi. Drugi dan sam prokrvarila, nije bilo krvarenje ko inace, puno gusce. Treci dan je bilo dosta slabije. Od cetvrtog do sedmog dana svjetla krv i smedji iscjedak. Je li moguća trudnoća? Da napomenem da dva tjedna nakon M grudi su mi jako otecene i bolne, bradavice tamnije i primjetila sam da mi curni tekucina iz lijeve bradavice.

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    mila20

    Pozdrav.
    Decko i ja radimo na bebi. 6 dana nakon ovulacije poceli su bolovi u donjem dijelu trbuha i pulsirajuca bol. 2 dana prije (ne)ocekivane M dobila sam smedji iscjedak i par kapi roze krvi. Drugi dan sam prokrvarila, nije bilo krvarenje ko inace, puno gusce. Treci dan je bilo dosta slabije. Od cetvrtog do sedmog dana svjetla krv i smedji iscjedak. Je li moguća trudnoća? Da napomenem da dva tjedna nakon M grudi su mi jako otecene i bolne, bradavice tamnije i primjetila sam da mi curni tekucina iz lijeve bradavice.


    Aha.😁 I nijednom ti nije palo na pamet da uradis test za trudnocu?

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • mila20

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Mislila sam da je prava M. I nisam posumnjala do jucer kad su grudi otekle i izlazila tekucina. Test svako planiram napraviti. Samo trazim savjet 😉

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    mila20

    Mislila sam da je prava M. I nisam posumnjala do jucer kad su grudi otekle i izlazila tekucina. Test svako planiram napraviti. Samo trazim savjet 😉


    Savjet bi bio da uradis test..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.