Moja osmogodišnja kćer svaki dan prije škole place

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mislim da je stvar u odvajanju,al nisam psiholog pa sam mozda u krivu!Da li ona ide nekud i sama,tipa parkic ili kod neke prijateljice ili je ona stalno s tobom ili tatom?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Anna79

    Sad sam bila kod dječjeg psihologa u školi. Potrazila sam učiteljicu i rekla joj da odemo odmah kod psihologa. Psihologi a misli da nema dovoljno samopouzdanja al ce s njom svaki tjedan po jednom razgovarati. Nadam se da će pomoći jer je stvar više neizdrživa situacija 😭


    Sretno!Nadam se da cr djevojcica suradjivati i da je to samo malo duza faza!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Posto ona jedva ceka kad ce kuci (pita vas ima li 4 ili 5 sati), pita hocete ju vi cekati vani, mislim da se zbog neceg ne osjeca sigurno u skoli, tj.kad nije s vama. Ako bez problema ide svuda s vama onda nije toliko problem sama skola po sebi nego razdvojenost od vas. Ne znam… Pretpostavljam. Sretno u svakom slucaju!!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Marina.B.

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nasla sam svoju temu ,svoj probkem  .Cao mame !
    Mi zivimo u De.Krenuli smo u 1razred …evo vec mj ipo dana i moja cura place svaki dan u skoli ,kad je pita zasto kaze hocuu mamuu..Neznam vise sta da radim .Mislim da nije problem u mami ,meni sto joj falim ..vec komletan strah prema svemu.Misli da ca zaboravit doc po nju ,pa kad krenu na odmor svi pozure ona zadnja…kad su isli na izlet nije imala svog para da se drze za ruke…teta je navela da zeli bit perfektna i da se iznervira i zaplace kad nesto ne stigne.A kuci ..kuci druga prica …kuci je neuredna i ne trudi se da napise domacu zadacu savrseno..vec tek ako joj ja obrisem nesto onda popravi ..Isla je u vrtic u predskolski isto je bilo suza prvih 2,3mj ..nije htjela doruckovati sa ostalima sramila se ..jer joj je jednom decko nesto rekao i od tad nije htjela jest sa ostalima …poslje se to smirilo ali duugo je drzalo.Stres mi je to prevelik.Zatim sam je prestala i pitat vise dal place u skoli jer sam je jos vise stresirala u tom razgovoru.ali neznam vise sto da radim kako da se postavim.Teta jutros mi kaze da ona svaki dan place ..nekad i 3 put dnevno.I to mi jako zabrinuto kaze jos me vise pogada..Sad imaju raspust tjedan dana i nakon toga uciteljica zeli da sjednemo i svo troje razgovaramo .Ja imam osjecaj da ce to duugo trajat to njeno plakanje…i bojim se da ce je drugi pocet zezat..da ce zamrzit skolu …

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ttebas otici do skolskog psohologa!Uciteljica tu ne bude bas puno pomogla!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Marina Batić

    Nasla sam svoju temu ,svoj probkem .Cao mame !
    Mi zivimo u De.Krenuli smo u 1razred …evo vec mj ipo dana i moja cura place svaki dan u skoli ,kad je pita zasto kaze hocuu mamuu..Neznam vise sta da radim .Mislim da nije problem u mami ,meni sto joj falim ..vec komletan strah prema svemu.Misli da ca zaboravit doc po nju ,pa kad krenu na odmor svi pozure ona zadnja…kad su isli na izlet nije imala svog para da se drze za ruke…teta je navela da zeli bit perfektna i da se iznervira i zaplace kad nesto ne stigne.A kuci ..kuci druga prica …kuci je neuredna i ne trudi se da napise domacu zadacu savrseno..vec tek ako joj ja obrisem nesto onda popravi ..Isla je u vrtic u predskolski isto je bilo suza prvih 2,3mj ..nije htjela doruckovati sa ostalima sramila se ..jer joj je jednom decko nesto rekao i od tad nije htjela jest sa ostalima …poslje se to smirilo ali duugo je drzalo.Stres mi je to prevelik.Zatim sam je prestala i pitat vise dal place u skoli jer sam je jos vise stresirala u tom razgovoru.ali neznam vise sto da radim kako da se postavim.Teta jutros mi kaze da ona svaki dan place ..nekad i 3 put dnevno.I to mi jako zabrinuto kaze jos me vise pogada..Sad imaju raspust tjedan dana i nakon toga uciteljica zeli da sjednemo i svo troje razgovaramo .Ja imam osjecaj da ce to duugo trajat to njeno plakanje…i bojim se da ce je drugi pocet zezat..da ce zamrzit skolu …


    Evo mojaa cura od ovog tjedna nije plakala pa je to uspjeh. U nasoj školi psihologica je kao uzela al nema vremena itd. Pošto živite u DE pretpostavljam da imaju bolje djecje psihologe i bolje uvjete. Ja bi trazila pomoć od njih ako treba i izvana škole. Ja se evo drugu godinu za redom borim s tim i znam kako je to. Nažalost u takvoj sam sredini gdje  nema privatnih psihologa koji  rade s djecom. Ja sam nažalost cijelu prošlu godinu sama se s tim borila i moj suprug i mislila kako obe godine nece biti tako al nažalost je. Meni učiteljica kaze ona je takvo djete i treba strpljenja. Savjetujem ti da što prije krenes s psihologom jer to je moze samo ojačati. 

  • bekyy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Za pocetak ISPRČAVAM SE ŠTO PIŠEM POST KOJI NBIJE VEZAN ZA TEMU...Trebam pomoc a ovo je jedini sajt koji je aktivan.Naime,upisala sam kuhara i planiram ici na doskolavanje.I sada, problem je u tome sto n znam koji faks poslije toga Jel bi mogli ako vam nije tesko preporuciti mi neki faks u Viroviti ili u Zagrebu a da postoji mogucnost da nadem posao ?

  • Mawwan

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    For many people who want to know this can come to me at this site. This site makes many people know that it is quite good.

    คาสิโนออนไลน์ [gclub-bet.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.