Molim vas pišite ...

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BB55

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure ovako prije dva dana sam pustena iz bolnice bila sam primljena jer sam pocela krvariti i zbog manjka plodne vode drugi dan na ultrazvuku su mi rekli kako beba ima anomaliju i da nemam skoro nista plodne vode te da moram za Zg danas sam isla po uputnicu i moj ginekolog mi je jos jednom napravio ultrazvuk međutim bebino srce je stalo ne moze se nista vise napraviti bubrezi nisu dobro radili sutra idem na pobacaj rekao je da ce mi staviti gel kako bi se pobacaj pokrenuo dali mi netko moze objasniti kako to sve funkcionira? Ovo mi je prva trudnoca stvarno Vas molim da mi pisete ako nesto znate stvarno se jako bojim sutrasnjeg dana.

  • Suzana0503

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    BB55

    Pozdrav cure ovako prije dva dana sam pustena iz bolnice bila sam primljena jer sam pocela krvariti i zbog manjka plodne vode drugi dan na ultrazvuku su mi rekli kako beba ima anomaliju i da nemam skoro nista plodne vode te da moram za Zg danas sam isla po uputnicu i moj ginekolog mi je jos jednom napravio ultrazvuk međutim bebino srce je stalo ne moze se nista vise napraviti bubrezi nisu dobro radili sutra idem na pobacaj rekao je da ce mi staviti gel kako bi se pobacaj pokrenuo dali mi netko moze objasniti kako to sve funkcionira? Ovo mi je prva trudnoca stvarno Vas molim da mi pisete ako nesto znate stvarno se jako bojim sutrasnjeg dana.


    Jako mi je zao!  Koji je tjedan trudnoce? Vjerojatno ce s tim gelom inducirati porod…Nemoj se bojati, gore od ovog sto ti se vec dogodilo ne moze biti.
    Glavu gore i budi jaka. 

  • BB55

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala Suzana na podrsci.
    22 tjedan trudnoce je :(

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    BB55

    Pozdrav cure ovako prije dva dana sam pustena iz bolnice bila sam primljena jer sam pocela krvariti i zbog manjka plodne vode drugi dan na ultrazvuku su mi rekli kako beba ima anomaliju i da nemam skoro nista plodne vode te da moram za Zg danas sam isla po uputnicu i moj ginekolog mi je jos jednom napravio ultrazvuk međutim bebino srce je stalo ne moze se nista vise napraviti bubrezi nisu dobro radili sutra idem na pobacaj rekao je da ce mi staviti gel kako bi se pobacaj pokrenuo dali mi netko moze objasniti kako to sve funkcionira? Ovo mi je prva trudnoca stvarno Vas molim da mi pisete ako nesto znate stvarno se jako bojim sutrasnjeg dana.


    Draga BB 55, strasno mi je zao sta moras proci kroz takvu situaciju… Nazalost, po priči moje sestre,kojoj se slicno dogodilo u 23 tj.sa blizancima, ono sta te ceka ostavlja najvise traga na psihi… Dati ce ti gel koji ce potaknuti otvaranje i porod. Ona kaze da je fizicka bol prolazna i da ke se uopce ne sjeca… Njen savjet-isplaci se i uzmi si vremena za tugovanje koliko god ti je potrebno. Nađi neki hobi, neku zanimaciju da zaokupis misli. To je njoj jako pomoglo… I za kraj mi je rekla-znas da se nikad ne zaboravi, ali sad mogu o tome razgovarati. Eto, ako treba jos nesto-reci pa cu pitati seku… 
    Drzi se, zena si, najjaca si… 

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • BB55

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala ti Tea malo sam se smirila pa na tren zaboravim pa se opet sjetim sretna sam jer imam divnog muza pored sebe koji mi daju najvecu podrsku Dali znas koliko se ostaje u bolnici? 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    BB55 draga zao mi je sto ovo prolazis! Drzi se. Znam da je tesko izgubiti bebu. Nemam iskustva sa tako kasnim pobacajem, al nadam se da ce sve dobro proci da bar fizicki ne patis puno. Psihicki ce ti trebat vremena i daj si ga. Lijepo od muza da je uz tebe, budite si sad najveca podrska. Sretno zeno i suosjecam s tobom.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    BB55

    Hvala ti Tea malo sam se smirila pa na tren zaboravim pa se opet sjetim sretna sam jer imam divnog muza pored sebe koji mi daju najvecu podrsku Dali znas koliko se ostaje u bolnici?


    Seka je bila 2 dana. Prvi dan ujutro “odradili”sve sto je trebalo, i drugi dan oko 13 h je pustili kuci.
    Najvaznije je da je uz tebe muz koji ima  razumijevanja… To ce ti puno pomoci u oporavku… 
    Zelim ti puno srece i zdravlja i da sljedeca trudnoca kada se oporavis bude skolska i bez ikakvih problema… 

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • BB55

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Grizli: Prebrodit cemo s vremenom nekako moramo ..
    Javit cu Vam sutra kako je proslo idem ujutro u 7:15.
    Jos Vam jednom puno hvala od srca!

  • ANYMANY

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    BB55 kako si?

    Sin - 2009.
    Beba anđeo - 2012.
    Kćerka - 2014.

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    BB55, neka te Bog čuva.🙏

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.