Molim Vas pomoć

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gordana15

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da opišem svoju situaciju, ako mi možete pomoći sa svojim iskustvima 
    Dakle, u procesu plodnih dana i na dan ovulacije imala sam spolne odnose sa metodom prekinutog snošaja. Nakon par dana počele su me boljeti dojke i blaga bol u donjem djelu trbuha(jajnici). Ta bol traje već danima, pojavile su mi se i povremene mučnine preko dana, u jednom navratu sam i povratila, ostale dane mi bude mučnina bez povraćanja. Trebam dobiti za 2 dana a ovulacija je bila 13.12. Ovaj mjesec,. Napravila sam večeras test koji je negativan. Večeras mi se pojavio smeđkasti iscjedak… Moje pitanje glasi kolika je mogućnost zatrudniti u plodnim danima ako se koristi metoda prekinutog snošaja?

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Misliš, statistički? Brojkama? To ne znam. 
    Ja eto nisam ni jednom a imam 38 godina i to je skoro pa jedina “metoda zaštite” u mom stažu 🙈 piše se i priča se da je moguće i to uglavnom kao posljedica neiskustva i prekasno prekinutog snošaja, rjeđe kao posljedica postojanja spermija u predejakulatu.
    Osobno ne znam nikog tko je ostao u drugom stanju na taj način. 

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Gordana15

    Pozdrav, da opišem svoju situaciju, ako mi možete pomoći sa svojim iskustvima
    Dakle, u procesu plodnih dana i na dan ovulacije imala sam spolne odnose sa metodom prekinutog snošaja. Nakon par dana počele su me boljeti dojke i blaga bol u donjem djelu trbuha(jajnici). Ta bol traje već danima, pojavile su mi se i povremene mučnine preko dana, u jednom navratu sam i povratila, ostale dane mi bude mučnina bez povraćanja. Trebam dobiti za 2 dana a ovulacija je bila 13.12. Ovaj mjesec,. Napravila sam večeras test koji je negativan. Večeras mi se pojavio smeđkasti iscjedak… Moje pitanje glasi kolika je mogućnost zatrudniti u plodnim danima ako se koristi metoda prekinutog snošaja?


    Postoji šansa, ali mala. Ako je pišu 😆😁izvadio na vrijeme, nema praktički nikakve šanse. Vjerojatno ti je taj smeđkasti iscjedak početak menstruacije.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Gordana15

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Hvala puno na odgovorima, svašta sam čitala i pišu negdje da negdje ne… Obzirom da imam neke simptome što vuče na trudnoću u razmišljanju sam…nebi mi trudnoća bila problem, samo sam htjela više malo znati o tome… Hvala vam puno.. 

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Ohhh joj

    Mucnine se vecinom javljaju u ne bas toliko ranoj trudnoci,tako da rekla bi da ti psiha radi.
    Bolne cice i mala grcenja su normalna nakon ovulacije,jer je estrogen visok 

    Ma ovu metodu neznam..no evo sori al mene zanima. Ako ne zelis bebu (pretpostavljam zbog nacina odnosa) da nebi bilo lakse da nemas odnos na dan ovulacije ili koristite zaštitu nego da se stresiras nepotrebno? ..za Bozic..
    Btw.danas si 12dpo da si trudna test bi ti imao bar sjenicu.
    Sretno!

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Gordana15

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru, vidjet ćemo možda je samo predznak menstruacije… 

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Gordana,
    Ja mislim da nisi trudna iskreno ako je test negativan a taj smedi iscjedak je vjerovatno pocetak mesntruacije.
    Sretno 🤞

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Gordana15

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Neznam jako čudno se osjećam, možda imam neki drugi problem… Hvala 😊

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.