Molim vas za misljenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav, mjesecnica mi kasni 3 dana,jucer sam napravila test clearblue i pokazao se kao negativan tj bio je skroz taman minus i ali ova crts ravna sto bi trebala od minuss stvorit plus je bila ali skroz skroz blijeda jedva da se vidi, i vec par dana imam gusti bjeli iscjedak gledala sam po internetu pise da je takav iscjedak u trudnoci kao, i takodjer me dolje u trbuhu zna boljeti kao da imam grceve pred mjesecnicu ali je ne dobivam nikako,inace sa deckom imam nezasticeni sex i sad sam jako zbunjena pa bi vas molila za savjet jel moguce da clearblue pokaze skroz blijedi plus ili bas skroz treba potamnit da se bas vidi?

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    iva32

    Pozdrav, mjesecnica mi kasni 3 dana,jucer sam napravila test clearblue i pokazao se kao negativan tj bio je skroz taman minus i ali ova crts ravna sto bi trebala od minuss stvorit plus je bila ali skroz skroz blijeda jedva da se vidi, i vec par dana imam gusti bjeli iscjedak gledala sam po internetu pise da je takav iscjedak u trudnoci kao, i takodjer me dolje u trbuhu zna boljeti kao da imam grceve pred mjesecnicu ali je ne dobivam nikako,inace sa deckom imam nezasticeni sex i sad sam jako zbunjena pa bi vas molila za savjet jel moguce da clearblue pokaze skroz blijedi plus ili bas skroz treba potamnit da se bas vidi?

    Jel digitalni ili obični? Poslikaj pa stavi da vidimo..probaj za koji dan ponoviti test ako mjesečnica ne dođe,s prvim jutarnjim urinom.
    Digitalni negstivan
    Digitalni negstivan
    Digitalni pozitivan
    Digitalni pozitivan
    Pozitivan,ali kod ovog ako je i gornja crta blijeda isto je pozitivan,samo je rana trudnoća
    Pozitivan,ali kod ovog ako je i gornja crta blijeda isto je pozitivan,samo je rana trudnoća
  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ena32



    Jel digitalni ili obični? Poslikaj pa stavi da vidimo..probaj za koji dan 

    Nazalost bacila sam ga ali vrlo slicno kao na zadnjoj slici je reziltat

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    iva32

    Ena32



    Jel digitalni ili obični? Poslikaj pa stavi da vidimo..probaj za koji dan
    Nazalost bacila sam ga ali vrlo slicno kao na zadnjoj slici je reziltat


    Onda je moguće da je rana trudnoća u pitanju😀,jer je i svijetla linija znak trudnoće,čak i sjena u skroz ranoj trudnoći..ponovi test,nemoraš taj skupi,ima i onih za petnaestak kuna😉

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu
    Moj prvi test pokazao plus,jel ti tako bilo???

    [lilypie.com]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu
    Pozdrav zanima me vase misljenje. test napravljen 7 dana prije M jer imam neki osjecaj da je to to. Ciklus mi traje 26 dana jel moguce da je ovo pozitivno. 7 dan ciklusa i 10 dan su bili aktualni dani 😂
    Pozdrav zanima me vase misljenje. test napravljen 7 dana prije M jer imam neki osjecaj da je to to. Ciklus mi traje 26 dana jel moguce da je ovo pozitivno. 7 dan ciklusa i 10 dan su bili aktualni dani 😂
  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu
  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Naš prvi test 3 dana kašnjenja a vec sam bila 4 -5 tjedana trudna 

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Mangomum vidim drugu crtu! 🎉
    Ponovi za par dana, trebala bi biti puno jaca ali ovo je pozitivno, pogotovo dobiveno tako rano 😘

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Livia

    Mangomumvidim drugu crtu! 🎉
    Ponovi za par dana, trebala bi biti puno jaca ali ovo je pozitivno, pogotovo dobiveno tako rano 😘


    Hvala puno na odgovoru. Imam neki pritisak nisko dole u stomaku pa me bas strah. Jer sam prije 2 god imala biokemisku isto sam radila ranike test i sada mi vrag nike dao mira jer se bas cudno osjecam i ziga me malo ljevi jajnik. Ponovit cu za dva dana opet test

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.