Mršavljenje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tina12345

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, možete li napravila sam ovu temu zato jer me zanimaju vasa rjesenja za mravljenje

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Promjena prehrane na prvom mjestu,a   ondaa aktivmost!Setanje,bicikl…Ovisi o bebici,sta mozes i koliko mozes!A imas i vjezbi za doma!Cardio,vjezbe snage..Svega se nadje na netu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • carizma

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Ima jedna dijeta, ima i grupa na facebooku Dijeta bez ugljikogidrata….zrinka
    S tom dijetom sam uspjela u 2 mj sa 110 kg doci na 98..ovo je sad treci mj i nisam se jos vagala..26.06. Cu tek..
    Od svih dijeta koje sam do sad isprobala jedino sam s ovom uspjela nesto napraviti i ne odustati..jer stvarno vidis velike rezultate u kratkom vremenu i to ti daje vjetar u leda..meni se cini da mi sad kile stoje, ne idu dolje, ali toliko sam se navikla na tu dijetu/prehranu tako da me to uopce ne brine znam da ce krenuti opet dolje..
    I da napomenem, nisam vjezbala nista..

    06.01.2016 ❤

    10.06.2020 ❤

    27.09.2021. II —> 19.10. Čekamo pregled 😁

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Osobno ne volim dijete!Ili da se recimo u potpunosti iubacuju masti ili UH !Sve to lose ima svoju zdraviju varijantu koju samo treba zamjenit boljom!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • carizma

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Niti jedna dijeta nije zdrava, ali bolje da zivim nezdravo 5,6 mj dok skinem kile, nego da mi kile kasnije naskode..a sto se tice zdravijeg, neke stvari volim, ali jednostavno ne stignem, uz svakave smjene na poslu i cinjenicu da mi nema tko cuvati dijete, osim mene i muza koji isto radi..jedino od zdravog, secemo..uz samo setnju i pravilnu prehranu 30,40 kg bi skinula vjv nikada… 😂😂 zato mi je ova dijeta Bogom dana 😁

    06.01.2016 ❤

    10.06.2020 ❤

    27.09.2021. II —> 19.10. Čekamo pregled 😁

  • anitarebic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Je li netko koristio flastere za mršavljenje? kakva su iskustva
    https://smrsavi.com/najucinkovitiji-flasteri-za-mrsavljenje-dostupni-kod-nas/ [smrsavi.com]

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    carizma

    Niti jedna dijeta nije zdrava, ali bolje da zivim nezdravo 5,6 mj dok skinem kile, nego da mi kile kasnije naskode..a sto se tice zdravijeg, neke stvari volim, ali jednostavno ne stignem, uz svakave smjene na poslu i cinjenicu da mi nema tko cuvati dijete, osim mene i muza koji isto radi..jedino od zdravog, secemo..uz samo setnju i pravilnu prehranu 30,40 kg bi skinula vjv nikada… 😂😂 zato mi je ova dijeta Bogom dana 😁


    anitarebic

    Je li netko koristio flastere za mršavljenje? kakva su iskustva
    https://smrsavi.com/najucinkovitiji-flasteri-za-mrsavljenje-dostupni-kod-nas/ [smrsavi.com]


    Nažalost ne mogu Vam odgovoriti na pitanje, ali malo sam proučavala preparate za mršavljenje i komentari većine  ljudi koji su ih koristili su da ne pomažu. 
    Tako da se bojim da je tako i sa flasterima. 
    Možda može malo ubrzat metabolizam, ali ništa više. 

    🙋‍♀️35
    🙎‍♂️35
    - KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌ Beta 0.2
    1 u prirodnom ciklusu❌ bez oplodnje
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.