Negativni test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bvb123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame, stvarno bi mi znacilo vase misljenje jer nemam koga vise pitati,znaci ovako imam nezasticene odnose,i vec 2,3 tjedna me dolje u trbuhu jako boli,grudi me bole na sam dodir i jako su teske,i imam jako gusti bjeli iscjedak, menstruaciju nisam dobila ovaj mjesec,trebala sam je dobiti 13.5, nisam pricekala sam 2 dana napravila test clearblue nakon 2 minute crta koja pokazuje minus bila ke skroz tamna i debela dok crta koja bi taj minus pretvorila u plus je bila jako svjetla i jedva se vidjela, pricekala sam jos 5 dana(danas) i napravila test first sign s jutarnjim urinom ali u prozorcicu u kojem bi trebala biti ta druga crta nista,prazno,bijelo..citala sam po internetu pise da je moguce da je upala ali ne znam stvarno kakve veze bi upala imala sa grudima npr? Molim za misljenje

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Napravite one najjeftinije trakice iz mullera mozda vam je bila kasnije ovulacija pa ne pokazuje. Ja imam iste simptome osim iscjetka a pokazalo mi pozitivno i to 6 dana prije M. Clearblue ima plavu crticu pa se na njemu slabo vidi ista pa vam je najbolje one sa rozim crticama uzet ili da odete izvadit betu hcg hormon trudnoce. Sretno 

  • bvb123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mangomum

    Napravite one najjeftinije trakice iz mullera mozda vam je bila kasnije ovulacija pa ne pokazuje. Ja imam iste simptome osim iscjetka a pokazalo mi pozitivno i to 6 dana prije M. Clearblue ima plavu crticu pa se na njemu slabo vidi ista pa vam je najbolje one sa rozim crticama uzet ili da odete izvadit betu hcg hormon trudnoce. Sretno


    Hvala na odgovoru, ali stvar je u tome da sam danas,5 dana poslje clearblua napravila test sa first sign i nema apsolutno nista prazan prozorcic u kojem bi trebala biti prva crta,a na clearblue je bio neki blijedi plusic, sve u svemu hvala na odgovoru 🖤

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Ja bi prvo ponovila test jos jednom. Za Gravidnost sam cula da je ok i onda isla vadit betu. Sretno jos jednom

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    bvb123

    Mangomum

    Napravite one najjeftinije trakice iz mullera mozda vam je bila kasnije ovulacija pa ne pokazuje. Ja imam iste simptome osim iscjetka a pokazalo mi pozitivno i to 6 dana prije M. Clearblue ima plavu crticu pa se na njemu slabo vidi ista pa vam je najbolje one sa rozim crticama uzet ili da odete izvadit betu hcg hormon trudnoce. Sretno

    Hvala na odgovoru, ali stvar je u tome da sam danas,5 dana poslje clearblua napravila test sa first sign i nema apsolutno nista prazan prozorcic u kojem bi trebala biti prva crta,a na clearblue je bio neki blijedi plusic, sve u svemu hvala na odgovoru 🖤


    Pozdrav,
    prva mi je trudnoća tako da nemam baš puno iskustva, međutim, 5 dana nakon što mi je kasnila napravila sam ClearBlue. I ista situacija kao kod tebe, jako tamna vodoravna crta i jedva jedva vidljiv plusić. Kako nisam znala je li ili nije plusić, napravila sam ponovo. Sljedeći test negativan. Ukupno sam napravila pet testova, od toga tri ClearBlue, koji su svi pokazivali neki jakoooo slabi plusić, a druga dva negativna. Isto sam tako pomislila da nije neka upala, nazvala sam i gin, koja mi je rekla da napravim još jedan pa ako je negativan da dođem na redovan pregled - i taj je sutra dan bio negativan. Ali kako mi nešto nije dalo mira (iako me grudi nisu boljele i ne bole me, hvala bogu, još uvijek), otišla sam vaditi betu iz krvi. 
    Jučer sam bila na prvom pregledu (onom koji smo zakazali kao redovan zbog negativnog testa) i rekla mi je kako je vjerojatno bila kasna ovulacija pa su stoga bili negativni, a evo me danas na 7+2.
    Ako imaš priliku izvadi betu iz krvi, ako ne, još koji dan strpljenja pa ponovi.

    Evo nadam se da sam bar malo pomogla.

    [lilypie.com]

  • bvb123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    mustra

     

    Pozdrav,
    prva mi je trudnoća tako da nemam baš puno iskustva, međutim, 5 dana nakon što mi je kasnila napravila sam ClearBlue. I ista situacija kao kod tebe, jako tamna vodoravna crta i jedva jedva vidljiv plusić. Kako nisam znala je li ili nije plusić, napravila sam ponovo. Sljedeći test negativan. Ukupno sam napravila pet testova, od toga tri ClearBlue, koji su svi pokazivali neki jakoooo slabi plusić, a druga dva negativna. Isto sam tako pomislila da nije neka upala, nazvala sam i gin, koja mi je rekla da napravim još jedan pa ako je negativan da dođem na redovan pregled - i taj je sutra dan bio negativan. Ali kako mi nešto nije dalo mira (iako me grudi nisu boljele i ne bole me, hvala bogu, još uvijek), otišla sam vaditi betu iz krvi.
    Jučer sam bila na prvom pregledu (onom koji smo zakazali kao redovan zbog negativnog testa) i rekla mi je kako je vjerojatno bila kasna ovulacija pa su stoga bili negativni, a evo me danas na 7+2.
    Ako imaš priliku izvadi betu iz krvi, ako ne, još koji dan strpljenja pa ponovi.

    Evo nadam se da sam bar malo pomogla.


    Probat cu sa jos jednim testom danas,hvala na savjetu 🖤

  • helena12345

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok cure! Evo vec para dana citam vasa iskustva pa da ja nesto pitam posto vidim da ste sve spremne pomoc. 11 dana vec kasni. Nelagodno se osjecam dok nesto pojedem.. Cak dok popijem nesto ili dok zapalim cigaretom. Na wc idem koliko sam skuzila malo cesce nego prije. Iscjedak malo jaci nego inace. Radila 2 testa i bila su negativna. Citala sam da se rade s prvom jutarnjom mokracom ali ja to nisam napravila. Pa me zanima jel postoji mogucnos trudnoce ili ne. 

  • sIrena

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ovako 3 dana prije menstruacije (ciklus 30dana) napravila trakicu test i pokazala nakon pola sata vrlu slabasnu liniju koja je za par sati izblijedila. Dan poslije napravila clearblue i takoder se pojavila vrlo svijetla druga linija, dan prije menstruacije takoder jedan jeftin test pokazao drugu vrlo slabu ali vidljivu crtu, cak je i muz vidio :). Sad kasni 2 dana napravila test opet ujutro i on negativan!! Menstruacija kasni, imam bijeli iscjedak a test negativan. Nemam nikakve simptome, nit bolne grudi, nista. Moram napomenuti da radim nocnu smjenu pa me zanima moze li zbog toga biti test negativan?  Help!

  • Inka87

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    imala sam spolni odnos na 1.plodni dan te je kondom puknuo. U roku 24 h popila sam elleone tabletu. Mjesečnica mi kasni danas 2 dana. Prvi clearblue test napravila sam na dan očekivane mjesečnice i ispao je negativan. Danas sam ga ponovila i malo sam skeptična je li negativan, odnosno po meni je negativan ali voljela bi nečije mišljenje?
    Unaprijed hvala

  • Inka87

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ispričavam se, nova sam ovdje i ne mogu ucitati sliku. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.