Dobitnici ulaznica za film ili knjigu Neparožderi

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • berny

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi bismo željeli osvojiti knjigu, jer smo crtić gledali u kinu :-)

  • Avatar imnajava

    imnajava

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moje curke imaju problema s čarapama. Uvijek misteriozno neka nestane, pa se traži  i traži. Zato bi nagrada bila super za njih. Svejedno, knjiga ili kino.

  • Avatar imnajava

    imnajava

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    kino: Cinestar zadar

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Htjela bih da crtic pogleda moja starija kcer!Sin je vec nekoliko puta isao u kino,a njoj su dok je bila mladja smetali glasni zvukovi!Od usisavaca je bjezala u sobu ili od zvuka najobicnijeg miksera stavljala bi ruke na usi!Prije par dana je bila prvi put u kinu,s tetkom i sestricnom,i naravno svidjelo joj se!Ona je uglavnom ispracala brata kad bi on isao i bila je  tuzna,pogotovo kad je bila starija  i shvacala kamo on ide!Posto se sjecam koliko je puta bila tuzna jer je ostala doma  s ovim bi ju ulaznicama jako razveselila!Kino Cinestar Zagreb!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • ivana.00kuzmanic@gmail.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jer nas zanima kamo nestaju te čarape :O 

  • ivana.00kuzmanic@gmail.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ivana Kuzmanić

    Jer nas zanima kamo nestaju te čarape :O

    Cinestar Zagreb

  • Avatar zrinci

    zrinci

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Joooj jako bi voljeli osvojiti ulaznice. Mi isto imamo jednog malog lopova koji nocu krade nase carapice. Zavlaci se u nase sibice. Nase male nocne ormarice. Krade sve sto stigne. Otkrili nismo gdje nosi sve te mirisne carape. Ali smo otkrili malog lopova 😉. I bas taj mali lopov voli kino. Najvise 500 puta ici u njihov wc 😂. 
    Cinestar Zadar 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.