Trudnica u Hrvatskoj: 'Tužna sam kad se sjetim gdje živimo'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar didich

    didich

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    S trbuhom do zuba sam a ljudi u tramvaju od mene okrecu glavu,prije dva dana teta na blagajni mi veli da odem na drugu blagajnu jer ona svoju zatvara a na drugoj red od barem 8 ljudi i naravno nitko se nije pomaknuo..izgleda da smo dosli do toga da je takvo ponasanje nazalost postalo normalno

  • Stipana

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Igrom slucaja sam trebala u Pevecu kupiti 3 vrece po 25 kg necega posto dragi nije stigao otici,  a bilo je prilicno hitno.  Uzela sam kolica,  dosla na odjel gradjevine,  rekla prodavacu da trebam 3 vrece toga  on me odveo do hrpe s time,  i nestao.  Nije mi niti pomogao stavit vrece na kolica predvidena za to,  a kamo li jos ta teska kolica odgurati do blagajne.  Znam da si zaposlen covjece,  ali imaj malo suosjecanja prema zeni u 6.mj trudnoce kad je vise ne moze ni sakriti

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.