odbijanje adaptiranog mlijeka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Suzii

    Suzii

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Iiiii moj maleni nakon navrsenih 6 mj,presla sam na nan2 i od tog dana kad san mu ga dala niti pomirisat a kamoli piti,tako da smo sada samo na kasica i na kupovnom mlijeku jer jedino njega pije na casu,al nega mu dan malo jer valda da nesmiju

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Htjela bih ovim putem upozoriti mame koje prokuhavaju vodu Janu na nesto sto me iznenadilo s obzirom da ju toliko hvale. Naime od pocetka sam radila mlijeko s prokuhanom Janom,  te sam mu je takoderprokuhavala za piti smatrajuci kako mu je zdravija nego voda iz spine. Ali sam vrlo brzo odustala od toga jer je imao velike probleme sa stolicom. Jako je tesko kakio, bas ga je mucilo. Od kad smo presli na vodu iz spine prokuhanu nema nikakvih problema. Hvala Bogu nije imao grceve. Isto sto sam primjetila kod prokuhavanja Jane je to da voda doslovno puca I leti u zrak, neka kemija ocito, nesto se stvara. Jednom je toliko puklo da je dzezva odletila I prosula se voda po kuhinji, sva sreca nije nikoga bilo u blizini. Eto cisto informativno ako netko koristi vodu Janu :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Prokuhavanje vode iz slavine je čista bapska glupost (barem u Zagrebu). Flaširana voda je loša za bebe i djecu. Osim ako je u staklenim bocama. Ja nikad u životu nisam prokuhavala vodu i dijete zdravo ko dren.

  • Avatar tina8462

    tina8462

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Slažem se s Ivanom, ni mi ne prokuhavamo vodu, samo prvih mjesec dana smo to činili. A voda iz boce..to mi stvarno nema smisla.
    Što se tiće odbijanja mijeka, moj je sin počeo odbijati mlijeko, kašice, sve..kad su ga počeli mučiti zubeki.
    Nije mu bilo do hrane. Samo je žvakao sve šta je uspio strpati u usta (najbolja mu je bila ona gumena četkica iz dm-a). Kad je izbio prvi zub, opet je počeo papati..al sada opet ista priča jer je naravno počeo izbijati drugi :/

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Mi prokuhavamo vodu jer kod nas u kvartu stvarno ima jako jako puno kamenca, a dok sam probala prokuhati Janu vidjela sam da i kod nje ostaje talog tako da mi nepada napamet da mu još i vodu kupujem…inače danas imamo puna 24dana

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mi koristimo janu i ne prokuhavamo ju… kad smo koristili vodu iz slavine obavezno bi odmah povratila…bila ona prokuhana ili ne…  jana nam odgovara..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Tina0208


    mi koristimo janu i ne prokuhavamo ju… kad smo koristili vodu iz slavine obavezno bi odmah povratila…bila ona prokuhana ili ne…  jana nam odgovara..

    Zašto koristiš vodu?

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    dajem joj za pice i jako ju dobro prihvaca… tako mi je rekla patronazna,a posto nikako ne zeli caj piti rekla je da joj smijem dat vode..
    znam da vele da je majcino mlijeko dovoljno za potrebe djeteta,ali meni je to tak slatko da se bojim da je zedna.. pedijatar mi je isto rekao da joj smijem dat povremeno malo vode..
    samo me nemoj spotati sad,…..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Smiješ joj dat vode, čajeve nemoj molim te jer su puni kemije i šećera

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    A sve zavisi od djetea do djeteta evo ja osobno isto radim sad sa malom kao sa malim prije 11 godina znaci kupujem vodu janu i nikad je nisam prokuhala za napravit joj mljeko vec samo malo zgrijala dovoljno da mala moze odmah pit i evo nikad nikakvih problema .,.,ima normalne redovne stolice nema grceva sve super.,.,e i da vodu joj dajem pit isto janu.,.,cajeve nece.,.,.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.