odbijanje adaptiranog mlijeka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Mi mu ovu vodu iz spine moramo prokuhavat jer stvarno bude svakakva, malo kise padne odmah posmedi, a o kamencu da ne pricam. Sva sreca pa su I nas grcevi zaobisli bez obzira sto je do 4 mj. dojen I nadohranjivan. To valjda ovisi o zelucicu njihovom. Jer sto kaze antonio, svaka beba je razlicita. :)))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • 2907pp

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Veliki pozdrav za sve drage mame 😌. Moja beba ima sedam meseci,od sestog meseca smo presli na BEBA 2  PRO HA Nestle,a do tada je pila 1. Medjutim povraca u mlazu,i nakon pola sata popije i ne povrati. Pocela sam da sumnjam da joj je mozda jako,pa razmisljam da se vratimo na 1. Uspeva samo da pojede u snu bez problema. I cesto odbija,valjda zna sta je ceka. Postajem vise ocajna 😞😞😞 je li neka mama imala iskustvo? 

  • proljece21003

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja malesna ima 3mj, od rodjenja je na adaptiranom. Jer, na zalost. Nisam imala mlijeka. Moja nije mogla prihvatiti Aptamil, Bebimil ni Löwenzahn Organics. A obozava HIPP PREHA, ali. Posto mi je rodjena bas u ljetnom periodu. Ovih dana su bile ogromne vrucine 39,katastrofa. Tako da joj uopce nisam davala iz termo nego onako, normalno voda na sobnoj temp… I tako dva tjedna, uz to pije caj vec mj dana, pomalo. Ali njega nikada nisam grijala. I zna tocno kad je mlijeko kad je caj… Strasno! I, kako nisam uzimala iz termo vodu pa sigurno 2 tj… Dođe neka kisa pohladno vrijeme, hajde da joj dadnem toplo. Onako, da se i ona malo ugrije a za grijanje bi bilo previse. Kad nece, NEEE! Nece!🙄😒
    Morala sam ohladiti mlijeko, bas onako normalno i onda je popila svih 200ml… Ne mozete vjerovat kako tako malo, moze da se nauci i da zna sta hoce a sta ne. Moja prica oko toplog mlijeka, a sada ti vidi. Ako ne zeli toplo ni ne mora, bitno je da ga hoce papati. 

  • Anchika

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Moj maleni ima 5 mj. i od pocetka nije dojen. Pije Novalac Plus s prebioticima od pocetka i odlican mu je. Nije imao grceve i kolike. Moze se kupiti u ljekarnama i DM-u s farmaceutskim odjelom. Sa 6 mj. preci cemo na Novalac 2. Sada smo i na dohrani: tikvica, mrkva, banana i rizine pahuljice, odbija jabuku i krusku valjda zbog kiselkastog okusa. Preporucam Novalac Plus.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.