OGTT PRETRAGA sama priprema....!!!!!

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    CUREEE…..ovako otvaram temu..znaci molim iskustva cura koje su nedavno radile tu pretragu…Da li su dan prije pazile il jele djetnu hranu ili mozda dva dana prije??Znam da ne smijes barem 12 sati nista jesti prije samog izvodenja pretrage..Ali ono sto me JAKOOO ZANIMA…to je vasa prehrana dan prije il mozda dva ili ste potpuno normalno sve jele bez obzira na pretragu sutra dan..Dakle sve me zanima
    .Meni je receno dan prije djetna hrana leso i lagano sve…negdi citam kazu sve normalno negdi da se treba tri dana prije pazit..stvarno nemama pojma..Ja to radim u ponediljak sad san za veceru jela gradele to je dva dana prije i nezz da li sto znaci dva dana??? Ali sutra planiram onako lagano i djetno..Zelim cuti vasa iskustva i misljenja..punoo hvala…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    zadranka86

    CUREEE…..ovako otvaram temu..znaci molim iskustva cura koje su nedavno radile tu pretragu…Da li su dan prije pazile il jele djetnu hranu ili mozda dva dana prije??Znam da ne smijes barem 12 sati nista jesti prije samog izvodenja pretrage..Ali ono sto me JAKOOO ZANIMA…to je vasa prehrana dan prije il mozda dva ili ste potpuno normalno sve jele bez obzira na pretragu sutra dan..Dakle sve me zanima
    .Meni je receno dan prije djetna hrana leso i lagano sve…negdi citam kazu sve normalno negdi da se treba tri dana prije pazit..stvarno nemama pojma..Ja to radim u ponediljak sad san za veceru jela gradele to je dva dana prije i nezz da li sto znaci dva dana??? Ali sutra planiram onako lagano i djetno..Zelim cuti vasa iskustva i misljenja..punoo hvala…


    Pretraga nema smisla ako si ti 2-3 dana na dijeti, jer onda pretraga ne pokaze stvarno stanje. 
    Dakle, normalno jedes kao i inace, izbjegavas slatkise. Dan prije pretrage zadnji obrok u 18h voda do ponoci. Ujutro nataste prije pretrage.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    dea32

    zadranka86

    CUREEE…..ovako otvaram temu..znaci molim iskustva cura koje su nedavno radile tu pretragu…Da li su dan prije pazile il jele djetnu hranu ili mozda dva dana prije??Znam da ne smijes barem 12 sati nista jesti prije samog izvodenja pretrage..Ali ono sto me JAKOOO ZANIMA…to je vasa prehrana dan prije il mozda dva ili ste potpuno normalno sve jele bez obzira na pretragu sutra dan..Dakle sve me zanima
    .Meni je receno dan prije djetna hrana leso i lagano sve…negdi citam kazu sve normalno negdi da se treba tri dana prije pazit..stvarno nemama pojma..Ja to radim u ponediljak sad san za veceru jela gradele to je dva dana prije i nezz da li sto znaci dva dana??? Ali sutra planiram onako lagano i djetno..Zelim cuti vasa iskustva i misljenja..punoo hvala…

    Pretraga nema smisla ako si ti 2-3 dana na dijeti, jer onda pretraga ne pokaze stvarno stanje.
    Dakle, normalno jedes kao i inace, izbjegavas slatkise. Dan prije pretrage zadnji obrok u 18h voda do ponoci. Ujutro nataste prije pretrage.


    Hvala draga

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Uf, ja sam bome pila vode prije pretrage, ko bi ono popio skroz nataste 
    Dan prije samo pazit da se ne zaboravis i ne navalis na slatko, i ja mislim da je drzanje dijete varanje, a u interesu ti je da dobijes pravi rezultat. Iako upute kazu i da se ne smije intenzivno vjezbat par dana prije pretrage…mislim da imas sluzbene upute na stranicama domova zdravlja pa si progooglaj, pouzdanije je nego mi tu 

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Ma kakva dijeta par dana prije? S tim zavaravas samu sebe i nalaz. Sve normalno jedi kao i do sada. A navecer poslije 6 sati nemoj nista jesti eventualno malo vode popij ako si zedna. Nije nist strasno. Mene su preplasili da imam secer da ovo da ono na kraju mi je nalaz ok a ja bila na dijetama i ne znam kaj sve ne,tak da sam zmrsavila 2 kg. Nekad je trudnicki secer bil dozvoljen do 6.0 sad su spustili na 5,0 tak kaj ak neko ima 5,1 ili 5,2 ima dijabetes,ma daj.. gluposti.. bitno da te preplase bezveze..no siki riki bez stresa jer ti i sam stres dize secer..sve bude ok

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.