Oprema za prvu bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Moze netko ukratko napisati sto je sve potrebno za pocetak od kozmetike i za higijenu bebe. Neznam ni sama vise sto bih kupila. (Npr. od pelena…itd. do skarica za noktice…itd.) sto sve treba.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Octenisept sprej za pupak,sterilne gaze-njima ces prebrisat pupak,kupis ih u ljekarni,blazinice kojima ces bebicu prebrisati dok ju ne pocnes kupati!I ako neces koristiti vlazne maramice njih namocis u vodi i prebrises guzu kod prematanja!Kad pupak otpadne kupas ju u obicnoj vodi sa kap dvije maslinovog ili bademovog ulja!Kasnije pocnes koristiti kupku,sampon i losion!Ne trebas s time zuriti jer bebina kozi nista nije potrebno!Moja ima skoro 2 mjeseca,nisam nista vise od toga dosad koristila!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Ja cu ti probat nekako sistematizirat :) znaci: za prematanje - pelene, jednokratne podloge, blaznice, vlazne maramice (ako prematas negdje vani nije ih lose imat), pavloviceva mast (ili neka slicna krema za guzu), za pupak i kupanje - mamika3 je vec sve napisala. nadodat ću i ono očito jel… 😄kadica, rucnik s kapuljacom i mozda kakva trljacica. Od ostalog - neki set koji sadrzi skarice, turpiju, cesljic, toplomjer… djeciji stapici za usi - ja s njima cistim nosic 😊 i fiziološka otopina za nosic i ev.okice ako ih bude trebalo cistit.. eto..ako nisam nesto zaboravila 😄

  • Nija

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    https://klokanica.24sata.hr/trudnoca/trudnica/sto-sve-treba-vase-novorodence-474 [klokanica.24sata.hr]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.