Oteceni prsti nakon poroda

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Da li je neka od cura imala otecene prste poslije poroda? Konkretno, na rukama? Imala sam uvijek tanke prste a u trudnoći su mi malo.naotekli i ne mogu vratit prsten..rodila sam prije mjesec dana pa ne znam kako.i kada je normalno da se prsti vrate u normalu 😊😊 ako ima neko sa slicnom situacojom, pišite 😅😅😅😅

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    amarie1003

    Pozdrav svima,
    Da li je neka od cura imala otecene prste poslije poroda? Konkretno, na rukama? Imala sam uvijek tanke prste a u trudnoći su mi malo.naotekli i ne mogu vratit prsten..rodila sam prije mjesec dana pa ne znam kako.i kada je normalno da se prsti vrate u normalu 😊😊 ako ima neko sa slicnom situacojom, pišite 😅😅😅😅


    Pozdrav. Meni su bili prsti natečeni par mjeseci nakon poroda,neznam točno kolko al znam da dugo nisam mogla vjenčani prsten staviti🙂,sve je to normalno,treba tijelu vremena da se vrati u normalu 🙂

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ajme hvala na odgovoru! Baš me zivcira to 🙈🙈 ne mogu vratit nikako prsten, ne ide preko prsta 😅😅 znači, trebam bitk strpljiva..😅 mislila sam da te neke sitnice odu.do babinja, ali ocito treba malo.duze😅😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    amarie1003

    Ajme hvala na odgovoru! Baš me zivcira to 🙈🙈 ne mogu vratit nikako prsten, ne ide preko prsta 😅😅 znači, trebam bitk strpljiva..😅 mislila sam da te neke sitnice odu.do babinja, ali ocito treba malo.duze😅😊


    Nema na čemu😉..u trudnoći se tijelo mijenja tih 9 mjeseci,iz mog iskustva bar mu toliko treba i da dođe k sebi🙂,bar je meni trebalo,da se sve ustabili,od otečenih prstiju,divljih hormona,menstrualnog ciklusa..

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Istina, dugo je to vrijeme, treba tijelu da se oporavi, ne.ide nista preko noci 😊😊

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.