Otkaz trudnici tijekom komplikacija

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zvonkoo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ženi mi nije produžen ugovor o radu dok je bila na komplikacijama(bolovanju), sada dobiva maksimalnu naknadu na komplikacijama oko 4200 kn i dobivat ce do otvaranja porodiljnog to mi je jasno, mene zanima sta se desava kada zavrse komplikacije, hoce li dobivati na porodiljnom 2300 kn kao nezaposlena osoba ili ostvaruje nekakva veca prava jer ce u trenutku zavrsetka komplikacija imati najmanje 20 mjeseci neprekidnog radnog staza u zadnje 2 godine, molim vas ako je netko imao slicna iskustva da se javi 😊😊

  • Avatar Koala13

    Koala13

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zvonko, bila sam u istoj situaciji prije 2 godine, ni meni nisu produzili ugovor dok sam bila na komplikacijama. Nazalost, dobivat ce porodiljnu naknadu kao nezaposlena 2328 kn. Pozdrav

    https://lmtf.lilypie.com/9Vwpp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Zvonkoo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala koala13

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.