Otkucaji srca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Martha

    Martha

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim budućim mamama i onima koje to već jesu!

    Zanima me kad ste prvi put čuli otkucaje svoje bebica?
    Bila sam ovaj tjedan na pregledu, po UZV sam 6 tjedana trudna, po zm 8, zbog neredovitih ciklusa za koje nikad ne znam koliko traju.

    Ovo je zadnji nalaz i tad jos nije bilo otkucaja.
    Gastacijskadob: 8 + 2/7
    Zumanjcana vreca: 3.30mm
    KCS: jos ne vidim
    Zuto tijelo: Cisticno, desno
    CRL: 3.50mm, za 6+ 0/7

    Narucena sam u ponedjeljak na pregled i tab bi se vec trebali cuti/vidjeti otkucaji.

    Nemam krvarenja nikakvog, grudi me idalje uzasno bole, nekad imam ujutro mucnine, idem na wc jako cesto, pa sto se tice simptoma je sve okej…

    Samo me uzasno strah sta ce biti u ponedjeljak. Na prvom pregledu sam bila s 5tt po uzv, a 7tt po zm i nakon toga svaki tjedan idem kod ginica i samo se nadam kako cu cuti srceko. 

    Trebam li se brinuti?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.