Parovi iz Hrvatske po spermu i jajne stanice idu u Češku gdje je anonimna donacija

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • xoxo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mozda da se doktori mrvicu vise posvete pacijentima i razgovaraju s nama, dovoljno bi bilo i 5 minuta da se pojasne sve mogucnosti, svima bi nam bilo lakse. Puno ljudi nezna sve opcije i kod lijecnika smo ko na traci.imam osjecaj da smo prepusteni sami sebi mi koji idemo na donacije i nikog nije briga. Svaka cas lijecnicima i svemu nikad nisam imala los tretman, za sad ali …fali ona posvecenost i razgovor sa pacijentom.osjecam  svaki put ko da me se izbaci iz ordinacije za 5 min :(

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.