Patronažna sestra

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    SarahSarah

    Kako se organizira patronazne sestra? Kome se trebam javiti i u kojem periodu.

    Sad po novom se cak i ne moras javljati nikome jer bolnice salju mail njima u domive zdravlja i onda oni kontaktiraju tebe. Ja sam bila odlucila ne zvati patronaznu uopce sad za trecu bebu jer nisam osjecala potrebu za njom, ali je ona nazvala mene i rekla da su iz bolnice javili tako da mi je ipak dosla.

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Ja san DZ Istok - Maksimir. Najavila sam se, bila je neka super simpatična na telefon ženskica i dala mi je svoj broj mobitela i rekla da nazovem kada rodim, prije nego izađem iz bolnice.

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Ja nisam zadovoljna svojom. Na sve sto bi ja pitala a ona nije znala odgovor rekla bi mi da se opustim da sam napeta. Diže frku za 3grama sto je dijete manje dobilo Itd. Ugl jedva čekam da završimo tu priču i da ne dolazi vise 

  • Silvia23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moje opcenito iskustvo sa trudnocom, Splitskim rodilistem te na koncu patronaznom sestrom je predivno. Konkretno moja patronazna sestra mi je bila od velike pomoci. Jako iskusna i profesionalna osoba. Zapravo jos uvijek je, jer mi je uvijek dostupna na svom mobitelu. Dosla je 2 puta vise od predpostavljenog. Naucila me pravilnoj higijeni ostatka pupkovine. Pokazala mi je pravilan nacin dojenja, iako sam se ja izdajala elektricnom izdajalicom, dok nisam presla na adaptirano mlijeko. Nije me forsirala da nastavimo iskljucivo sa dojenjem kad je uvidjela da beba nije dobio dovoljno grama. Nije bila nametljiva, vec je svojim znanjem i iskustvom nadopunila moje. 

  • Anchika

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Drage mame,

    moze li se odbiti dolazak patronazne?  Ja ne zelim da dolazi. Naime nama su u klinici gdje cu roditi rekli da su dovoljne edukacije od strane njihovih sestara, a ukoliko ce biti potrebna zbog pupka, sogorica ima svoju privatnu koja je vec isprobana i njoj je sa svo troje rijesila pupak.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.