Patronažna sestra

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ja sam sama morala zvati svoju patronažnu, i to kad sam skužila da žena ne dolazi, a pupak nam još nije otpao, pa sam se zabrinula. Rekla je da ju nismo sami nazvali, dok ona dobije papire iz bolnice za dijete, prođe i godina dana.

    Bila je sasvim u redu. Pristupačna, sve je htjela objasnit i odgovorila na sto naših pitanja, a i s bebačom je bila nježna. Čak ga je i uspavljivala. Često nas je znala posjetiti kad je bila u kvartu. Tako da za nju same pohvale. Jedino što je forsirala dojenje, koje kod nas baš nije išlo tak dugo kako je to ona zamislila.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    naše iskustvo super, bila je dva ili tri puta, smirena, zainteresirana, simpatična, kad je zadnji put vidjela kako nam je samima super nije više dolazila..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    joj sad ste me preplasile, nadam se da ja necu naletjeti na neku takvu.. makar ova za koju mislim da ce mi doc cini mi se ok, vidjet cemo jel i u praksi tako 

  • Avatar amy1802

    amy1802

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moram prizanati kad ovo citam vidim da sam stvarno imala srece s patronaznom. Bila je divna, pokazala mi je sve; od pupka, suhog pranja, kupanja u kadici, pomogla pri dojenju. Bila je nekih 4-5 puta i nakon tog smo se jos par puta cule na tel. Rekla je da ju zovem prije nego pocnem s dohranom tako da cu ju uskoro nazvati obzirom da nam se blizi 6 mj dojenackog staza. Sve u svemu prezadovoljna.

  • Avatar doriska

    doriska

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi smo svoju patronažnu zvali prvi puta da dođe. Poslije smo samo dogovarali posjetu. Dolazila nam je više puta jer nam nije pupak htio otpasti. Meni je jako pomogla oko dojenja, odnosno oko dojki, jer sam skoro dobila mastitis. Pokazala mi je kako trebam masirati, stavljati obloge, tuširati tako da nam je spriječila veliku muku. Jako je simpatična i brižna. Bebi se lijepo obraća, s ljubavlju…ma svake pohvale za sestru Mirjanu :-)

  • hajra

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    U bolnici su me trazili broj,i isti dan navečer me zvala,te je dosla sutra dan. Bila mi je od velike pomoci i jako ljubazna,dala mi broj i rekla da je mogu zvati stogod mi zatreba,pa i vikendom. Kao prvorotkinji jako mi je pomogla oko bebe,oko daljnjeg straha a i meni oko moje rane jer sam imala puno savova i bila sam jako slaba. Tako da po meni,patronazne su od pomoći ako obavljaju svoj posao s ljubavlju,  pogotovo prvorotkinjama,ali uvijek postoje iznimke. Ja sam imala srecu i bila mi je dodijeljena super zena :))

  • Avatar Vlatka_Zupanja

    Vlatka_Zupanja

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nama je teta Gabrijela bila super, još uvijek i nakon skoro tri mjeseca kako sam rodila zovem ju kad god me nešto muči. Iako jako mlada izuzetno je bila stručna i ljubazna. A dolazila je svaka 2-3 dana do bebinog prvog mjeseca života. S obzirom da mi je ovo prva beba i bila sam čak i prezahtjevna i puna pitanja i podpitanja ja imam samo riječi  hvale!

  • Avatar  lenciniki

    lenciniki

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja sam zaista imala (i još imam) sreću sa našom patronažnom tetom Natašom. Rodila sam u Zagrebu jer sam dijabetičar pa sam tamo vodila trudnoću. Vratila sam se u Rijeku, nazvala patronažnu i došla je odmah drugi dan. Sve mi je pokazala, odgovorila na brdo pitanja, i sama je postavljala puno pitanja i to ne samo kako se osjećam fizički, već i psihički, iskreno me motivirala za dojenje koje mi je ponekad išlo jako teško zbog pada šećera, posebno za vrijeme skokova. Inače promovira dojenje..čak i drži grupu za potporu dojenju u naselju u kojem živim jednom mjesečno. Uvijek je dostupna za bilo kakva pitanja i vidi se da žena zaista voli svoj posao.

  • Avatar mama102

    mama102

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    …ja sam svoju sama zvala jer sam rodila u zg, pa joj prijava iz rodilišta ne bi stigla tko zna kad jer sam iz drugog grada, tako mi je rekla dok mi je bila u posjeti u trudnoći…mi smo došle kući u petak iz bolnice, ona nam je došla u ponedjeljak…pupak je već otpao tako da oko toga nismo imale prtljancije…bila je ok…ono pokazala mi je kupanje, vagala ju i ubiti ništa posebno…došla je jedno 4 puta u prvih mj dana…kasnije nas je posjetila sa 2, 4, 6 i mislim 10 mj…što se tiče dohrane i savjeta o dohrani i nisu neki, a papiri koje sam dobila za dohranu su iz 90-tih pretpostavljam…hehe…puno više informacija sam skupila od drugih mama i stranica s interneta :)) ….sve u svemu ok…

    mama10

    [lilypie.com]

  • francy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja moram reci da je nasa patronazna prava divota od zene, trebalo bi je klonirati :)
    Mi smo je zvali odmah cim smo dosli iz bolnice i dosla je drugi dan. Dakle, moj muz i ja smo je toliko preispitali o svemu i svacemu do najsitnijih detalja a ona je tako predivno i strpljivo na sve odgovarala i objasnjavala, pokazivala sve od dojenja, suhog pranja, odrzavanja pupka…itd… dala nam je svoj br mobitela, ostavila cak i vagu jer kao ima dvije pa joj jedna trenutno nije potrebna (da napomenem da je vaga bila na kraju kod nas nekih 3 tjedna), ono cisto da mu pratimo tezinu. Dosla nam je za prvo kupanje, obavila sve, cak je cekala da i fotkamo taj prvi kupanac…ma stvarno ja nemam rijeci koje bi je dovoljno pohvalile. Za sva pitanja, u svako doba, cak smo se i sms-ali… :) e sad se nismo cule neko vrijeme ali iskreno se veselim skorom sljedecem susretu kada ce nam doci radi dohrane :) …e tu sestru zelim svakome!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.