PCOS i trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Karla96

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zanimaju me iskustva sa sindromom policisticnih jajnika i trudnoce. Jako sam zabrinuta, vec 3 godine pokusavamo i nikako da se desi t.. 2 godine pijem dufastone za regulaciju M.. Napokon je tocna u dan, cak i u sat. 
    Nadam se da se uskoro mogu nadati plusicu 😊😊
    Pisite mi iskustva i savjete.. Hvala ❤

  • lola777

    Broj poruka: 823

    Prijavi adminu

    U 25. godini mi rekli da imam PCOS i da cu vjerojatno moci zatrudniti uz asistenciju, a ne “prirodno”. S obzirom da sam se udala u kasnijim god. tj .u 36.god.ostala sam trudna takoreci odmah nakon 1- 2 mj pokusavanja. Sad sam trudna u 43.god. i isto iz prvog pokusaja. Dakle sve je moguce. Savjetujem ti da pijes caj Vrkuta - 2-3 salice i/ili Marulja. Vjerujem da ce ti se vec nakon 2-3 ciklusa poboljsati stanje, plodno dani te da ces ostvariti trudnocu.
    Sretno!!!

    23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Probaj Gynositol, on dosta pomaze kod pcos i ovulacija, poboljsava kvalitetu jajne stanice. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • kahminna

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ulje zutog nocurka zaista pomaze, moze se koristiti i u kapsulama.Pokusajte♡

  • kahminna

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Karla96

    Zanimaju me iskustva sa sindromom policisticnih jajnika i trudnoce. Jako sam zabrinuta, vec 3 godine pokusavamo i nikako da se desi t.. 2 godine pijem dufastone za regulaciju M.. Napokon je tocna u dan, cak i u sat.
    Nadam se da se uskoro mogu nadati plusicu 😊😊
    Pisite mi iskustva i savjete.. Hvala ❤


    Takodje imam policisticne jajnike. Negde sam procitala za ulje nocurka da pomazei pokusala. I zaista mi je pomoglo kod policisticnih jajnika i regulisalo menstruaciju. Kada sam saznala za policisticne jajnike resila sam da regulisem ishranu, izbacila secer, beli hleb posebno, pila sam samo cedjene sokove, povecala unos vode, i jednom ili 2 puta nedeljno bila fizicki aktivna. Ujutru na prazan zeludac sam koristila jednu kasicicu jabukovog sirceta u casi vode. Pila sam takodje ulje zutog  nocurka 36 kapi 1x dnevno. I nakon mesec dana ostala u drugom stanju. Sve je moguce, ali mislim da je uvek bolje poci sa prirodnim metodama. 

  • sa_nja

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Karla96

    Zanimaju me iskustva sa sindromom policisticnih jajnika i trudnoce. Jako sam zabrinuta, vec 3 godine pokusavamo i nikako da se desi t.. 2 godine pijem dufastone za regulaciju M.. Napokon je tocna u dan, cak i u sat.
    Nadam se da se uskoro mogu nadati plusicu 😊😊
    Pisite mi iskustva i savjete.. Hvala ❤


    Nadam se da vam se u međuvremenu pojavio + :) Također imam PCOS. Pila sam par mjeseci Femisan A kapi (krenula odmah nakon prestanka pijenja kontracep.pilula) i ciklus mi je bio redovan. Napravila pauzu od mjesec dana i M nije dosla. Trenutno mi kasni 2 tjedna, krenula ponovno s kapima. Navodno su i evine kapi dobre, one su jeftinije od Femisan A. Procitala sam da pomaze matična mliječ, protokol s jodom + vaginalete od joda, tako da sam trenutno uvela jod uz kapi. Naravno, fizička aktivnost i održavanje normalne tjelesne tezine moze biti presudno.
    Mi smo tek krenuli s pokušavanjem, isto se nadamo brzom plusiću 

  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    I ja sam jedna od onih koji su godinama vodili bitku s PCOS-om. Probala sve i svasta pa cak i homeopatske pripravke koje sam uzimala vise od godine dana. Godinu nakon koristenja istih, plusic se pojavio, a uskoro i bebica dolazi.
    Godinama sam zivjela u uvjerenju da cu tesko zanijeti, ali kad sam se najmanje nadala, uspjelo je…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.