Pismo mame koja je izgubila bebu u 9. mjesecu trudnoće

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zarita2

    Zarita2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Suza za suzom ide,drži se hrabra ženo i ti i tvoj muž. Uskoro vam želim novu srećicu u životu,ne da zamjeni prvu,jer uspomena na prvih devet mjeseci ostaje zauvijek. Ja imam tri predivne cerkice i svaki dan zahvaljujem dragom Bogu na njima,što su mi žive i zdrave.

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Pretužna priča,suze ne prestaju… Mali anđele čuvaj svoje roditelje i daj im snage.

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar Miki42

    Miki42

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Nažalost, poznat mi je taj osjećaj…. Samo hrabro, treba proći vrijeme da bol popusti…

  • zvekanka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Plačem na poslu, želim vam uskoro da vam život podari jedno novo svjetlo koje će vam cijeli život svijetliti!

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Članak je toliko pun emocija da suze same poteku…neka vam Bog podari drugog anđela koji će ostati sa vama,dok vas ovaj prvi sa neba čuva…

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • mama zana

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Ocito je Bogu falilo andela… Koliko god je tuzno toliko nas treba veseliti pomisao da je mrvica na jednom prekrasnom mjestu… 😇

    Mama Zana 😊

  • hella

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zamolila bih majku koja je napisala pismo da mi se javi.I ja sam nazalost prozivjela isto prije par mjeseci..MOJ MALI ANDELE POCIVAJ U MIRU I CUVAJ SVOJU SESTRICU…

  • Vitica014

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Stvarno predivno napisano, osjeti se tolika ljubav u svakoj rijeci. Držite se oboje i napravite još jednu bebu koju ce seka cuvati odozgora…

  • ja sam

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    :( uzasna bol, znam kako vam je. nema tu rijeci utjehe..ali gledajmo na to da cemo se jednom ponovno svi sresti negdje gore ♡ i sa tom pomisli meni bude lakse izdrzat… znam da me netko ceka i cuva :))  
    sve se nekako dogada sa razlogom i dat ce nam On gore jos prilika i bit cemo i mi jednom mame samo vjerujmo u to ♡  Vi imate srece pa imate super muza uz sebe.. a ja sam i bez toga ostala al nedam se i znam da ce kad tad doc netko za kog cu bit sve i ko ce mi podarit sve ..iz ljubavi..drzite se  imate razloga… imate radi koga… sretno!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nisam kroz ovakvo nesto prosla, pa necu reci da razumijem bol koju prolazite, ne mogu si ju ni zamisliti. Svaka rijec koju kazem ne moze utjesiti majku koja je izgubila ono nesto najljepse, mali zivot. Svoju malu osobu. Zato cu samo reci, skupite snagu i krenite dalje… Vama isuprugu zelim puno srece! :-*

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.