Pismo mame koja je izgubila bebu u 9. mjesecu trudnoće

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    meni je ovo prestrašno za citati…. :((

  • Avatar Miki42

    Miki42

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Draga“ ja sam”, želim ti svu sreću ovoga svijeta da ti se ostvari ono šta najviše želiš!!! Znam da nas naši anđeli negdje gore čekaju, ali ta bol nikako da popusti. Samo hrabro naprijed, doći će i tvoje vrijeme!

  • Avatar tamyy

    tamyy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Prošla sam ovo također sa našom prvom bebom,i to u 40,tjednu!!Trebalo nam je puno hrabrosti i volje krenuti dalje,ali duboko u sebi znali smo da će doći i naših“5 minuta”!!Sada imam dvije prekrasne cure ….i da …razmažene su….ali su mi sve!!!Zato hrabro….jer svako ima svojih “5 minuta”……kad tad!Pusa i sretno!

    tamyy

  • ja sam

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Miki, hvala vam …ja Vama takoder zelim svu srecu i da sto prije dode misek maleni :) 
    ni mene bol ni nakon 2 god ne popusta..a da sve bude jos gore nego je ..trebala sam ga rodit na svoj rodendan koj sam uvjek iscekivala sad cekam kad ce proc.. 
    ali glava gore.. moramo bit jake i mislit pozitivno tako ce nam se i vratit.. sljedeca Vasa prica zelim da bude o tome kako je porodaj prosao  ♡

  • ri1972

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Rasplakali ste me sa ovim tekstom, ja sam svoju curicu izgubila pred 17 godina, imala je točno 9 mjeseci, samo šta nije prohodala, nije bila bolesna, SIDS ili smrt u kolijevci, vječita bol

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.