Plan poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    U Vinogradskoj još nisu dobili stolcic i ja bi na njega ali još nije došao do njih.

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Curke ja se nadam da su dobili stolcic..jer bi i ja Željela na njega. Nebudes na krevetu budeš gdje god Želiš..ležiš.stojis cucis.budeš na lopti.meni je termin 11.6

  • anapa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja rodila 2x u koprivnici, nisam imala plan poroda, ali moram priznati da su poštivali moje želje, prvi porod sam prostajala pored stola sve trudove jer mi je bilo nezamislivo ležat, legla sam samo nakraju i mali izašao u 3-4 truda, čak su mi i loptu donjele, al nisam stigla do nje, drugi porod sam na boku ležela jer mi je tako pasalo, i drugi put sam se sjetila reći da ne želim epiziotomiju i to su mi ispoštivali (možda je nebi bilo ni prvi put da nisam zaboravila to napomenuti u svoj toj strci - relativno brze porode sam imala), jedino što sam prvi put dobila dolantin, al na to sam sama pristala neznajući kako će djelovat, uf, koja droga, ni ja ni mali nismo znali za sebe 2 dana, al to nismo ni ja ni doktorica mogle predvidjet da će meni tako jako djelovat, većini žena nije ništa, a mene stvarno izdrogiralo, stajat nisam mogla, a o stanju u glavi da ne pričam…

  • Avatar SandraSafranko

    SandraSafranko

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    I da napomenem da ujutro kad sam dosla u bolnicu (vodenjak mi puknuo doma) pregledali su me radaoni i poslali doma da imam samo jaci iscjedak a iz mene je lijevalo, u vise navrata bila cijela mokra. Al nisam se dala. Trazila sam ponovni pregled od drugog doktora. A u boxu provela 32h.

  • Avatar Lilith_Black

    Lilith_Black

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Nemam napisani plan poroda, ali mi je sve u glavi i naravno reci cu svoje zelje, ali nemam ocekivanja da ce bit bas sve tako.. Isto planiram stolcic, termin je 10.5. a kako je sad krenulo bit ce ranije hihi.. Javim iskustva u svakom slucaju :)

    Znas li sto cu ja postati, za tvoju ljepotu, svijete?
    Kad odrastem jako velika, ja cu ostati dijete!

  • Avatar treća sreća

    treća sreća

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    iskreno se nadam da je sve dobro prošlo

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Lilith ideš u vinogradsku ili sretno ti bilo i javi svakako iskustvo ako se sjetis

  • Avatar bellisima2

    bellisima2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    imaju stolčić u vinogradskoj.. znam za sada za dvije cure koje su rodile na njemu unazad 4 mjeseca!

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Aaaa super ako ima…Jel se to traži kad dodes na porod ili možeš prije poroda s dok. Dogovoriti

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja mislim da se to na mjestu odlucuje…bar je tako kod nas u rodilistu… kad ides u boks samo velis da zelis na stolcic…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.