Plan poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Zanima me da li ste pisale ili namjeravate napisati svoj plan poroda? Da li ste ga predali u rodilištu, kakva je bila reakcija osoblja te da li je isti poštovan?
    Da li smatrate da je bolje šutjeti i ne reći što vi želite? Da li smatrate da nije na vama da odlučujete kako će vaš porod izgledati ukoliko je sve u redu sa vama i djetetom?

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Vec se pisalo o planu poroda u jednoj temi ovdje, potrazi… a postoji primjerak plana na stranici roda.hr .

    i ja razmišljam o tome, ako je to vec uhodano i dr.su navikli na to, mislim da cu ga i ja ponijeti. 
    Iako vjerojatno ovisi o bolnici.. Napisi za koju te bolnicu zanima pa se mozda javi netko s iskustvom bas iz te bolnice . :)

  • Avatar SandraSafranko

    SandraSafranko

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moj plan poroda je bio rodit carski. Dal je ispostovan? Ne, nije. Zasto? Zato jer su odlucili ipak me poroditi vaginalno usprkos mom zdrastvenom problemu sa kraljeznicom. Nalaz od ortopeda je bio ; preporuca se carski rez zbog nepredvidive situacije i mogucnosti rodilje da ostane invalid. Samo su rekli da oni ce odgovarat za sve sto se dogodi. Rijec je o bolnici Bracak.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    jel ima iskustva sa porodom na stolčiću, kada treba to spomenut, da li kada dođem rodit na pregledu samo kažem da bi tako rodila ili prije?? u boksu već, planiram u vinogradsku i biti će mi drugi porod.. iskustva??

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellisima2

    bellisima2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    mmama


    jel ima iskustva sa porodom na stolčiću, kada treba to spomenut, da li kada dođem rodit na pregledu samo kažem da bi tako rodila ili prije?? u boksu već, planiram u vinogradsku i biti će mi drugi porod.. iskustva??

    nemam još osobnog iskustva, ali frendica je rodila u vinogradskoj u 2.mjesecu i rekli su joj da se za stolčić odlučiš na licu mjesta! dakle valjda u boksu :)
    inače i ja ću u vinogradsko rodilište i isto mi je želja roditi na stolčiću.. planiram ići na trudnički tečaj kod njih sada u 5.mjesecu pa ću valjda biti pametnija po tom pitanju :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    bellisima


    mmama


    jel ima iskustva sa porodom na stolčiću, kada treba to spomenut, da li kada dođem rodit na pregledu samo kažem da bi tako rodila ili prije?? u boksu već, planiram u vinogradsku i biti će mi drugi porod.. iskustva??
    nemam još osobnog iskustva, ali frendica je rodila u vinogradskoj u 2.mjesecu i rekli su joj da se za stolčić odlučiš na licu mjesta! dakle valjda u boksu :)
    inače i ja ću u vinogradsko rodilište i isto mi je želja roditi na stolčiću.. planiram ići na trudnički tečaj kod njih sada u 5.mjesecu pa ću valjda biti pametnija po tom pitanju :)

    joj super daj pišii kad obavš tečaj, ako bude spomenuto. obzirom da je stolčić u boksu pretpostavljam da se kaže na licu mjesta, a i čula sam sam da si do zadnjeg trenutka na stolu normalno tako da vjerojatno samo zadnji čas “skočiš” dolje na stolčić i to je to

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    mmama


    bellisima


    mmama


    jel ima iskustva sa porodom na stolčiću, kada treba to spomenut, da li kada dođem rodit na pregledu samo kažem da bi tako rodila ili prije?? u boksu već, planiram u vinogradsku i biti će mi drugi porod.. iskustva??
    nemam još osobnog iskustva, ali frendica je rodila u vinogradskoj u 2.mjesecu i rekli su joj da se za stolčić odlučiš na licu mjesta! dakle valjda u boksu :)
    inače i ja ću u vinogradsko rodilište i isto mi je želja roditi na stolčiću.. planiram ići na trudnički tečaj kod njih sada u 5.mjesecu pa ću valjda biti pametnija po tom pitanju :)
    joj super daj pišii kad obavš tečaj, ako bude spomenuto. obzirom da je stolčić u boksu pretpostavljam da se kaže na licu mjesta, a i čula sam sam da si do zadnjeg trenutka na stolu normalno tako da vjerojatno samo zadnji čas "skočiš" dolje na stolčić i to je to

    kada je termin??

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellisima2

    bellisima2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    mmama


    mmama


    bellisima


    mmama


    jel ima iskustva sa porodom na stolčiću, kada treba to spomenut, da li kada dođem rodit na pregledu samo kažem da bi tako rodila ili prije?? u boksu već, planiram u vinogradsku i biti će mi drugi porod.. iskustva??
    nemam još osobnog iskustva, ali frendica je rodila u vinogradskoj u 2.mjesecu i rekli su joj da se za stolčić odlučiš na licu mjesta! dakle valjda u boksu :)
    inače i ja ću u vinogradsko rodilište i isto mi je želja roditi na stolčiću.. planiram ići na trudnički tečaj kod njih sada u 5.mjesecu pa ću valjda biti pametnija po tom pitanju :)
    joj super daj pišii kad obavš tečaj, ako bude spomenuto. obzirom da je stolčić u boksu pretpostavljam da se kaže na licu mjesta, a i čula sam sam da si do zadnjeg trenutka na stolu normalno tako da vjerojatno samo zadnji čas "skočiš" dolje na stolčić i to je to
    kada je termin??

    hahaha, hm… da “skočiš”! :)
    13.6. je termin.. budem napisala nakon tečaja što su nam rekli..

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu
    SandraSafranko

    Moj plan poroda je bio rodit carski. Dal je ispostovan? Ne, nije. Zasto? Zato jer su odlucili ipak me poroditi vaginalno usprkos mom zdrastvenom problemu sa kraljeznicom. Nalaz od ortopeda je bio ; preporuca se carski rez zbog nepredvidive situacije i mogucnosti rodilje da ostane invalid. Samo su rekli da oni ce odgovarat za sve sto se dogodi. Rijec je o bolnici Bracak.

    i ja idem rodit na Bračak…mozes li mi reci koji te doktor poradao??? nisam znala da su na Bračaku tolko neobzirni…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar SandraSafranko

    SandraSafranko

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Dr. Bračun i dr.Šimic. S tim da su dosli Zadro, Furez, Krajcar i Batasica kad se vec sve zakompliciralo, i rekli da je spremna sala al bilo je kasno, beba vec u vag.kanalu i onda sam tiskala. Nikada vise Bracak.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.