plodna voda-vodenjak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Ma kako god da bide preživjeti ćemo moramo.radi naših andela koji Čekaju da krenu van :-) ili nee ha bjap. :-)

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Tako je Jolevk! Ma do cega god dodje sve cemo dobro napraviti . Ja svog razumijem sto nece van, imam jos u prosjeku 10 dana do termina, samo bih ja eto ranije ili pinekad imam osjecaj da je to tu ili mi doktori kazu da cu ranije. A porodjaj, valda cu ga prezivjeti - ako moze moja beba mogu i ja 

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    bjap


    Tako je Jolevk! Ma do cega god dodje sve cemo dobro napraviti . Ja svog razumijem sto nece van, imam jos u prosjeku 10 dana do termina, samo bih ja eto ranije ili pinekad imam osjecaj da je to tu ili mi doktori kazu da cu ranije. A porodjaj, valda cu ga prezivjeti - ako moze moja beba mogu i ja 

    jooj draga moja mene peru cijeli dan lazni trudovi..dok sam na jednom mjestu duze od sat vremena pocne bol..i tak 10min cim se pomaknem prestanu..a ja se ponadam da je to to….stomak cu izgubiti putem dok setam..

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    A vidjet ces, mozda i bude nest od toga. Tijelo ti se priprema, jos samo da tatu docekate (ako te nisam zamijenila s nekim). 

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    bjap


    A vidjet ces, mozda i bude nest od toga. Tijelo ti se priprema, jos samo da tatu docekate (ako te nisam zamijenila s nekim). 

    Nisi :-) da da tatu cekamo a on u utorak navecer dolazi..ali ak ovo nastavi boljeti i smanjise negine mi bolnica sutra navecer ili u utorak ujutro. Kako god da bude.jest da bi voljela da priceka tatu ali ako hoce da ga iznenadi nek mu bude..voljela bi taman kad on dode i na termin roditi u srijedu

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    jolevk kakva je situacija danas??? ocete docekat tatu?? kako stvari stoje??

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    jolevk


    bjap


    A vidjet ces, mozda i bude nest od toga. Tijelo ti se priprema, jos samo da tatu docekate (ako te nisam zamijenila s nekim). 
    Nisi :-) da da tatu cekamo a on u utorak navecer dolazi..ali ak ovo nastavi boljeti i smanjise negine mi bolnica sutra navecer ili u utorak ujutro. Kako god da bude.jest da bi voljela da priceka tatu ali ako hoce da ga iznenadi nek mu bude..voljela bi taman kad on dode i na termin roditi u srijedu

    Onda ti stvarno zelim da izdrzite to srijede. Steta kad vec tata hoce da ne bude. Moj je stalno kraj mene ali za porod nema zeludac, ponekad mi je zao i zato reci svom malcu da se strpi i ceka tatu. 

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Tina0208


    jolevk kakva je situacija danas??? ocete docekat tatu?? kako stvari stoje??

    ej tina..evo stoje da cep odlazi vec 3 dana…bolovi idu ali lazni vec dva dana.. :/ i nadam se da cemo docekati tatu do sutra pa da mozemo ici skupa…
    da da bjap..neznam prvi put nam je. pa cemo vidjeti kako ce reakcije biti.
    ja sam ga pitala jel hoce ici samnom.nisam ga nikud terala..i rekao je da ce ici..ali sam mu rekla ako vidi da mu je lose da slobodno moze izaci van 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ajdeee izdrzite jos malooo, ja navijam za srijedu 

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Lilica


    ajdeee izdrzite jos malooo, ja navijam za srijedu 

     ma i da krene sutra kad tata dode oko5-6 sati navecer. samo da je on tu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.