Podni dani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malena3

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Drage ženakice, kupila sam trakice za utvrđivanje plodnih dana jer planiramo trudnoću.
    Ovaj mjesec po trakicama nijedan dan mi ne pokazuje plodne dane, da li se koja susrela sa time? Hvala

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Malena3

    Drage ženakice, kupila sam trakice za utvrđivanje plodnih dana jer planiramo trudnoću.
    Ovaj mjesec po trakicama nijedan dan mi ne pokazuje plodne dane, da li se koja susrela sa time? Hvala


    Hej imas temu lh trakica 6.nastavak pa se slobodno curkama pridruzis tamo ☺️ Mozda su ti te s manjom osjetljivosti pa automatski ne mozes uloviti O,mozda tek slijede plodni dani,moze bit puno razloga zasto pa je najbolje da se tamo prikljucis ☺️

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.