Poklanjanje baby stvari

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamite mozda ima neka mama da je voljna pokloniti robu za curicu vel od 50 do 68, da je u ok stanju, baby igracke, bebac stize za manje od dva mjeseca pa eto ako je ko voljan javite se da se dogovorimo :)

  • Emmy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Mame dal ima neko iskustva sa kupovanjem stvari preko interneta….konkretno preko Wish stranice!??? Ima jeftini stvari al ne znam jel to provjereno

  • Adam77

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dajem drvenu vatrogasnu stanicu Janod za djeco od 3 do 8 godina. Igračko smo dobili na dar od bake iz Slovenije. Moj Ivane ima previše igrača i želimo pokloniti nekom kojemu mu stvarno treba.  Ima još originalno pakovanje. Nabavljena je iz slo web stranice https://www.babadu.si/ [babadu.si]. Ako vam treba više informacije mi pišite.

  • marijeta2017

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poklanjam ako kom treba;
    1. Jane autosjedalicu, ružičastu, korištenu ali u jako dobrom stanju, kupljena oko 2010 
    2. kišobran kolica, korištna ali funkcionalna
    3. bijeli kadicu za kupanje (mislim Jane, kupljena u Adaxu)
    4. romobil za jako male bebe (plastičan, plavo crveni)

    Po sve se treba doći u Zagreb, centar.

  • Vikvik

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Tražim unisex odjeću za novorođenče (0-3 mjeseca). 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Emmy

    Mame dal ima neko iskustva sa kupovanjem stvari preko interneta….konkretno preko Wish stranice!??? Ima jeftini stvari al ne znam jel to provjereno


    Ja sam narucila slapice za nehodace igracku koja se moze zavezati za rucku as. Doslo u roku, sve je ok. Ali za robicu ne bih preporucila zbog toga sto ne mozes bit sigurna u sastav tkanine kao ni bojenje i sl..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Jojo

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Poklonjam robicu za deckica..pa ako ima.koja zainteresirana I da he iz Pule neka se javi.

  • Petricaaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jojo

    Poklonjam robicu za deckica..pa ako ima.koja zainteresirana I da he iz Pule neka se javi.


    Pozdrav, meni je prijatelj sutra u puli. Mozete se javit na petraburjaaa@gmail.com da se cujemo. Hvala

  • Jojo

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Petricaaa

    Jojo

    Poklonjam robicu za deckica..pa ako ima.koja zainteresirana I da he iz Pule neka se javi.

    Pozdrav, meni je prijatelj sutra u puli. Mozete se javit na petraburjaaa@gmail.com da se cujemo. Hvala


    Tek sada vidjle poruku..izvinite

  • klaraklara

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, kasnim s odgovorom, pa me zanima je li već sve poklonjeno?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.