Pomoc

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maricanezna

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Curke,trebam pomoc!Znaci zadnja menstuacija je bila 12.7.,radila test koji je pozitivan.U utorak pocela krvarit zvala doktora koji mi je odmah dao duphastone na koristenje.Jutros bila na pregledu,nista se nije vidjelo na ultrazvuku.Krvarenje i dalje traje.Poslao me vadit betu koja je 522.,nemogu cekat pon.da opet ponovim.Pa me zanima dal je nekome bilo tako?😥
    Hvala unaprijed

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    maricanezna

    Curke,trebam pomoc!Znaci zadnja menstuacija je bila 12.7.,radila test koji je pozitivan.U utorak pocela krvarit zvala doktora koji mi je odmah dao duphastone na koristenje.Jutros bila na pregledu,nista se nije vidjelo na ultrazvuku.Krvarenje i dalje traje.Poslao me vadit betu koja je 522.,nemogu cekat pon.da opet ponovim.Pa me zanima dal je nekome bilo tako?😥
    Hvala unaprijed


    Ja bi na tvom mjestu otisla danas vec dalje ili na hitnu u bolnicu ili privatno nekome
    Sretno ♥️

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    maricanezna

    Curke,trebam pomoc!Znaci zadnja menstuacija je bila 12.7.,radila test koji je pozitivan.U utorak pocela krvarit zvala doktora koji mi je odmah dao duphastone na koristenje.Jutros bila na pregledu,nista se nije vidjelo na ultrazvuku.Krvarenje i dalje traje.Poslao me vadit betu koja je 522.,nemogu cekat pon.da opet ponovim.Pa me zanima dal je nekome bilo tako?😥
    Hvala unaprijed


    Krvarenje traje a cijelo vrijeme piješ duphastone?
    Ja vjerovatno isto nebi mogla izdržati i otišla bi na hitnu da vidiš dali oni vide nešto na ultrazvuku.
    Sretno ☺️

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    maricanezna

    Curke,trebam pomoc!Znaci zadnja menstuacija je bila 12.7.,radila test koji je pozitivan.U utorak pocela krvarit zvala doktora koji mi je odmah dao duphastone na koristenje.Jutros bila na pregledu,nista se nije vidjelo na ultrazvuku.Krvarenje i dalje traje.Poslao me vadit betu koja je 522.,nemogu cekat pon.da opet ponovim.Pa me zanima dal je nekome bilo tako?😥
    Hvala unaprijed


    Hmm, nekako mi ne zvuči dobro. Sad si 6+ tj, bar nešto bi trebao vidjeti. I beta je nekako niska za te tjedne. Bar koliko sam se ja načitala. ALI, opet bilo je cura sa raznim krvarenjima i rodile su. Odmaraj i čekaj, druge nema. 

    👩33g
    👨42g
    👦4g

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.