Popusti za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    U Kozma su violeta pelene i frutek kašice od 190 g snižene 20% do 7.4., a u DM za 50 njihovih bodova dobijete 25% sniženja na sve Babylove kašice, do 31.3.

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Nalah


    koliko sam primjetila,baby centar je najskuplji od svih baby dućana,a kvaliteta im je loša,već sam pisala da je nama nedavno kupljen stolić za prematanje bio u raspadnom stanju 4 tjedna po kupovini, tako da smo bacili 1000 kn u vjetar,a kolegica s posla na istom takvom ne može uopće normalno otvarati ladice.Čini mi se da je njihova snižena cijena normalna cijena artikala u drugim baby dućanima

    mi smo kupili kolica tam i sad te dvije stvari. ne znam. nadam se da bude sve ok. racun imam pa..

  • Avatar lonny

    lonny

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Mi smo prije dva dana dobili knjižicu s popustima od multi plus card dječjeg kluba (Konzum). Ima stvarno svašta - od kozmetike za bebe,  igračaka, kašica, pelena, maramica, robice….
    Isplati se učlaniti. Prvo trebate imati klasičnu multi plus card karticu pa se onda na netu prijavite i u dječji klub.

    [lilypie.com]

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Vidis ja od multiplusa dobila samo par kupona i to za vatu, uloske i nesto malo higijene za bebu. Nekih desetak kupona, nista sta bi mi trebalo :/ 
    Btw. Neki dan naletila u mulleru, maramice beauty baby pakiranje 4 kom 36 kn, i jos dobila unutra po 1 bb pelenu kao uzorak. 
    Za mame iz Zagreba. U city centru west postoji trgovina Orchestra sa robicom za djecu od rodenja pa recimo do 6-7 godiba. Ja sam se uclanila tamo, platila clanstvo 120 kn i godinu dana kupujem svu robu 50% snizeno. I cak i ono sta im je snizeno ide jos 50% s karticom…Roba im je preeeekrasna…

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Učlanila si se osobno ili netom?

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    I da,krafnica,puffies su ti snižene u dm-u

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Lonny to sam i ja dobila ici cemo danas u kupovinu. Nesto mi je u mali da je na tvu bila reklama za dm 15% na ukupan racun al da je iznad 200kn jel neko zna za to?
    E taj ducan ima moja sogorica zadovoljna je :) morala bi se i ja uclanit

    zebrica

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Hvala, bila sam u nedjelju u shopingu pa sam nakupovala u bipi. S bipo karticom su bile 90 kn.  A u orchestru sam se osobno uclanila. Sad svi tamo kupujemo, samo posudujem karticu. Blizi se krstenje pa sam nasla preeekrasnu haljinicu tamo, s karticom je 170 kn, jedva cekam da odem po nju :D:D

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Ma daj sta imaju i za krstenje?

    Evo cure nasla sam. U svim dm prodavaonicama na ukupan iznos daruju 15% popusta( uvjet kupnja mora biti veca od 200kn) od 13.03 do 15.03

    zebrica

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Da. Imaju dva modela haljinica. Inace je to francuska firma. I molim te sta sam vidjela takoder za krstenje za curice imaju odijelce, dakle hlace na crtu i sako. Jel si mozes zamislit sako broj 62???

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.