Popusti za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Haha nemrem:) bas zgodno mi si tražimo sad haljinicu za krstenje. 
    Kad je vama krstenje ?
    Bila sam u konzumu i ona knjižica sa popustima , lijepo pise na dva paketa velika pampers40kn ušteda..a ja mislila na 1. Ajde barem smo maramice uzeli i u dm-u iskoristili 15% na sve :)

    zebrica

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Mi cemo 11.4. Imat. vi? I da. Ima orchestra internet stranicu (nna francuskom) i imas slikice od haljinica na njoj, ali uzivo su puno ljepse…

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Slijedeći vikend 30% u Kozma na sve za bebe To uvik čekam

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Što se tamo isplati kupovati?Mene taj Kozmo nikad nije privlačio

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Ma definitivno kad su popusti! 30% ti je stvarno značajan popust, na pelene (imaju Pampers, Puffies, BeBe, Violeta, Libero), kozmetiku, dude i bočice (Nuk, Avent; BabyNova), ma sve, ja se svaka 2 miseca nakupujem kad je to sniženje

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    … i naravno na hranu, sve kašice, žitarice, sokovi, vlažne maramice…

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    mirka


    Ma definitivno kad su popusti! 30% ti je stvarno značajan popust, na pelene (imaju Pampers, Puffies, BeBe, Violeta, Libero), kozmetiku, dude i bočice (Nuk, Avent; BabyNova), ma sve, ja se svaka 2 miseca nakupujem kad je to sniženje

    Jel znas mozda jel imaju tomme tippe? Trebam kupit veliku flasicu…

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Ja mislim da ne, ne sićam se da sam vidila

  • dalia03

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    mirka


    Ja mislim da ne, ne sićam se da sam vidila

    Njihov katalog glasi;30%popusta na sve za bebe,zamjenska mlijeka broj 1.nisu na akciji,i još neke dječje stvari nisu na akciji,kad sam prošli put pitala prodavačicu kaže pa samo su odabrani artikli na akciji,što onda znači ono sve za bebe?

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Tak je u svakoj trgovini samo da privuku ljude :)
     Kupila sam beauty baby pelene jucer, 30 kn 31 kom, pa da znate ako netko kupuje, i jos sam dobila uz svako pakovanje pelena male vlazne maramice…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.