Porod na zadak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Cure držim fige da se bebice okrenu!

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Nekak me strah jer je i moja curka još na zadak a 34tt smo…..malo me strah carskog reza a i ne bih se htjela predugo zadržavati u bolnici..sin mi se brine i već mi je rekao mama jel tak da se vratiš za tri dana iz bolnice.

  • TanjaC

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Meni je na uzv sa 30 tjedana bio okrenut na zadak, a sa 34+5 poprecno, noge dole lijevo, a glava gore desno . Za tjedan dana idem opet na uzv da vidimo dal se okrenuo, ali mi se cini da nije jos. Jel ima netko da se beba zadnji cas okrenula? 

  • blerina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja rodila u rijeci na zadak ,sve je super prošlo ,beba malo vise od 3 kile iako je bio procijenjen na više. Ekipa na porodu je bila odlična . Jedino što ne smiješ dobiti ništa protiv bolova a ja još dobila drip ,ali je bar brzo prošlo ,3 sata ;) , Sretno!

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Drage moje, prosli tjedan isla privatno kod ginica radit bris na streptokok i kako mi se cinilo da se beba tu noc jako vrtila zamolila ga da mi napravi ultrazvuk jer da imam nekao drukcije osjecam udarce u trbuhu i eto srece, dobro sam zakljucila, bebuska se okrenula na glavicu u 36 tj! 

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Hubertica super što se bebica okrenula!Odlično

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Hubertica bravoo bas mi je drago

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    i meni danas ginić pokazao na uzvu da je konačno glava dole….jupiiiii

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    brcka1902


    i meni danas ginić pokazao na uzvu da je konačno glava dole….jupiiiii

    Super

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Pa danas samo super vijesti!! Baš mi je drago curke!!!  Evo i ja danas bila na uzv i glavica je dolje!!!!!!!! S tim da sam ja to i ranije znala jer tocno sam osjetila udarce nogice pod rebra. Al sad je i potvrđeno!!! Lagane kontrakcije osjecam,ali zatvorena sam tak da je sve super,mogu bit mirna ovaj zadnji mjesec!!!

    <3<3<3 Karl <3<3<3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.