Porod na zadak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Bio se po noći okrenuo kako treba, baš sam i noge lijepo osjetila na gornjem djelu trbuha a tvrdu glavu nisko kod mjehura i sada navečer se opet okrenuo po starom! Pa jel to moguće da toliko hopše okolo u 33 tjednu?

  • NoraDora

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mene su svi uvjeravali da će se beba na kraju okrenuti (jer se okrenula i jednoj njihovoj susjedi/prijateljici itd..).. Meni je ovo bila prva trudnoća i u 37.tjednu mi je jedan liječnik ponudio da bi je mogao okrenuti rukom. Međutim, na uzv-u je vidio da nema toliko plodne vode za takav manevar i onda me dva dana prije termina naručio za carski. Sve je uspješno prošlo. Žao mi je što sam se toliko nervirala oko toga da je beba zadak (zašto baš meni?) jer ni carski nije strašan. Dapače, u mom slučaju je sve prošlo bolje nego kod nekih što su prirodno rodile.

  • Avatar sanyemmaemm

    sanyemmaemm

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    poz. neznam koliko je ova tema više aktualna ali ja sam u 31. tjednu i beba je 1700 g i nazadak.

    Kako je kod Vas na kraju završilo. Inače je beba jako mirna i rijetko je osjećam.
    Da li uzrok tome što ja jpš radim i sjedim cca 9 h dnevno?
    Ne želim carski nakon prvog prirpdnog poroda.

    Molim Vas Vaša iskustva.

    Hvala

  • attrice

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    sanyemmaemm

    poz. neznam koliko je ova tema više aktualna ali ja sam u 31. tjednu i beba je 1700 g i nazadak.

    Kako je kod Vas na kraju završilo. Inače je beba jako mirna i rijetko je osjećam.
    Da li uzrok tome što ja jpš radim i sjedim cca 9 h dnevno?
    Ne želim carski nakon prvog prirpdnog poroda.

    Molim Vas Vaša iskustva.

    Hvala

    Kakva je sada situacija?
  • attrice

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja sam trenutni u 37tt +3 i beba je na zadak.Ne znam što misliti,vec sam blizu termina i da naravno još se može okrenuti,ali ima sve manje mjesta i 3100kg. Bliska frendica ima zaista loše iskustvo s porodom na zadak u Rijeci. Izmučili i nju i bebu. Ima li tko novijih iskustva? Carski se za sada ne spominje!

  • Ivanaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    30 tjedana trudnoce mi je i beba ima vise od 2 kile,i rekli mi da je jako krupna,i na zadak je,sad neznam dali me ceka carski ili prirodni porod,dvije cure sam prirodno rodila hvala

  • Avatar Renoveno

    Renoveno

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, bas mi je zao kad se raspetljaju situacije nitko ne javi kako je ave zavrsilo. Bas me zanima tko je na kraju od vas sa zatkom isao na carski, gdje ste rodile ako ne j kako je sve prpslo… ovako samo sve prestane i tocka… uglavnom, ja sam u 33. tjednu i mala mi je ma zadak. Nakon 1. vag.poroda bila bi jako razočarana da moram na caraki i to me jako brine… molim vas iskustva ako koga ima tu… hvala 🥰

  • Avatar Lordy

    Lordy

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Ja sam rodila prije 10 mjeseci na carski,beba bila cijelu trudnoću na zadak.Ginekologica je čekala do 39 tjedna,nadala se da će se okrenuti,carski je bio 39+1.Kad sam došla u bolnicu za dogovorit carski rekli su da sam trebala i prije doć.I meni je prvi porod bio vaginalni.

    URL = https: //lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.