Porodiljna naknada

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Treba mi jedna info, ako tko zna, jer moja knjigovoda pojma nema 🤦‍♀️
    U 2.mj ove godine sam pocela raditi nakon godinu dana porodiljnoga, ali na pola radnog vremena. 
    Sada sam trudna po treci put i trebala bi mi se povecati placa, a radila bih dokle mogu. 
    Koliko unazad od otvaranja eventualno komplikacija/porodiljnoga treba platnih lista da bi mi se veci iznos place uzeo u obzir za porodiljni?
    Tu informaciju nigdje ne mogu pronaci. 
    Heeeelp!

  • Slonić12

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Gleda se šest zadnjih plaća i to ispunjava tvoje računovodstvo na posebnom obrascu ER1.

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru!
    A ako u tih 6 mjeseci bude polovicno placa za pola radnog vremena i ova koja je uvecana?
    Kako onda ide proces? 😕

  • Slonić12

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Gledaju se tvoje isplate, kakve god one bile - na pola radnog vremena ili normalna ili s povišicom u tih 6 mjeseci. I to se upisuje u obrazac, i onda se računa prosjek prema tim isplatama. 

    Mislim da se jedino ne računa mjesec prije otvaranja npr. komplikacija. Što znači da ako otvaraš komplikacije u 6 mjesecu, ne gleda ti se plaća za 5 mjesec. 

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Aha, hvala puno na informacijama! 😍😍

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.