Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Cvjerić- to je često tako, da se izbjegnu nepotrebne komplikacije. Brzo će se to smiriti pa FET za mjesec dana. ☺

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Vaki

    Cvjerić- to je često tako, da se izbjegnu nepotrebne komplikacije. Brzo će se to smiriti pa FET za mjesec dana. ☺


    Ma tek 9mj jer idu u 8. na go

  • Gonal

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Cvjetic

    Cao cure,u nedjelju imam punkciju,posto ih je jako puno dogovor je bio da ide sve na zamrzavanje da ne dode do hipera.malo sam tuzna zbog toga ali mozda bolje odgodit da ne dode do nepotrebnog😖


    Ja sam ti primjer odgodjenog transfera zbog hipera i u pauzi cekanja Fet-a priroda odradila svoje. Samo opusteno, cuda se dogadjaju😊

    https://lb1f.lilypie.com/VzS3p1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Gonal

    Cvjetic

    Cao cure,u nedjelju imam punkciju,posto ih je jako puno dogovor je bio da ide sve na zamrzavanje da ne dode do hipera.malo sam tuzna zbog toga ali mozda bolje odgodit da ne dode do nepotrebnog😖

    Ja sam ti primjer odgodjenog transfera zbog hipera i u pauzi cekanja Fet-a priroda odradila svoje. Samo opusteno, cuda se dogadjaju😊


  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke!
    Imam jednu obavijest za sve vas koje ulazite u nove mpo postupke preko HZZO ona D1 uputnica vise ne vrijedi godinu dana.. Za svaki novi postupak morate kod svog soc.gin. uzeti novu D1 uputnicu.Bez toga vas ne primaju u novi postupak. Neznam dali je vec netko stavio ovu obavijest..

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Marti, cula sam da su to nekome rekli na Vuk Vrhovcu. Da li si od tamo saznala?

    [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Da,na Vuk Vrhovcu..to je neki novi zakon od 15.06 mislim..ali su nedavno dobili obavijest..

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Super, nije nam vec zivot dosta kompliciran :)

    [lilypie.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Ja sam pridala D1 u 4 mj bila kad sam isla prvi put.i neki dan bila nisu mi rekli da triba nova uputnica.al ja sam u st

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Pa mislim da bi to trebalo vrijediti za sve bolnice.. Mozda bolje da se pitate,nego da mjesec izgubite zbog uputnice.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.