Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • In@

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    A iskreno ne znam sto mi je raditi, kako su mi nalazi ok, brisevi i papa, niko se bas neobazire onda na to… A meni stvara problem… A recemo mi je da progesteron odrzava debljinu endometrija, al stanjuje sluznicu na samom ulazu u rodnicu…  

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    In@

    A iskreno ne znam sto mi je raditi, kako su mi nalazi ok, brisevi i papa, niko se bas neobazire onda na to… A meni stvara problem… A recemo mi je da progesteron odrzava debljinu endometrija, al stanjuje sluznicu na samom ulazu u rodnicu…


    Aha,
    Tako znaci, nisam to znala 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Bas, a svi trudni sam tak… pa kad jos krenu bit pameti sa savjetima - samo se opustite i slicne izjave…
    Eto mene s vv, podgajski me napokon potrefio, veli punkcija u subotu, ima ih puno… nisam ni htjela pitat koliko, nek me iznenadi…
    Dobila sam opet onu sta pece, i sad mi je velika fleka crvena od nje na trbuhu, tak mi jucer nije bilo… dobila i ovitrelle dva komada za doma, veceras stoperica… joj sto se veselim ovim penovima, sam da nisu inekcije ko ovaj c-vrag…
    Samo sto opet ti njihovi komentari, ko da nemaju pojma koji nemir unesu, bespotrebno… veli bilo bi bolje da je u nedjelju punkcija, al ne rade… pa zasto mi to uopce govoris, presuti i napravi kak mislis da je najbolje…


    Znam..isto tak je meni on rekao..bilo bi idealno da je u nedjelju punkcija no ne radimo pa ce bit u ponedjeljak…isto bolje da je sutio

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    MiuMau

    In@ ja nemam bas pojma o tome, ali cure koje su imale problema s gljivicama su mi pricale za neki “vip probiotik” da im je pomogao, kak za to, tak i za imunitet opcenito…
    Mono to si ti zvala i pitala po svom nahodenju ili oni inace imaju u petrovoj takav protokol da jave?
    Waithing kak si ti s tim javljanjem stanja za oplodnju na vv? Ja sam prosli put dosla treci dan na transfer, pa su me sam poslali doma i rekli da dodem za dva dana… nit su mi rekli zasto, koliko se oplodilo, nis… sad nam je frka jer je muzu ostao jos jedan dan starog godisnjeg, pa da ga ne trosi bezveze na to da opet dodemo tam, a oni nas vrate doma…


    Da tako je to na vv..moras doci treci dan pa s obzirmom na broj oplodjenih ili idea na transfer oli te posalju kuci da dodjes peti dan..a mi do zg 200km sa mi kazu dodji za dva dana..bas je glupo sto se telefonom to ne moze rjesavat no eto..takva politika

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Mono mislim da mi je bio 18-i dc transfer tako nekako…

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Sad sam pogledala u papire, 19-i dc mi bio transfer…
    No drugacije je to nego u svjezem transferu jer svjezi teansfer mora biti do 5-og dana nakon punkcije najkasnije,,a u fetu s estrofemom transfer je dok se endic zdeblja…

    waithing

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    waithing

    Sad sam pogledala u papire, 19-i dc mi bio transfer…
    No drugacije je to nego u svjezem transferu jer svjezi teansfer mora biti do 5-og dana nakon punkcije najkasnije,,a u fetu s estrofemom transfer je dok se endic zdeblja…


    Tnx !

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    E waiting, koliko estrofema siobzirom.uzimala??
    3 puta po jednu ili dvije tablete??

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Prvo sam pila po jednu tri puta na dan a kasnije su mi povecali na 3*2 jer se sporo debljao… nakon transfera ponovno 3*1…

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Mono jesi zvala danas, kakva je situacija s embrijima?

    waithing

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.