Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    waithing

    Mono jesi zvala danas, kakva je situacija s embrijima?


    Hey,
    Jesam :)
    6 ih je ostalo, od 8 znaci koje su jucer bile.
    2 se ne dijele dobro, a ovih 6 se za sada dobro dijele.
    Rekli transfer u pon, ali prije toga u 8 h na uzv da se vidi kakav je endo.
    Jos me pitaju da koliko cu ih vracati??!!!, pa.nemam pojma…koliko mi vi predlozite, mislim valjda ce mi oni predloziti ovisno o kvaliteti da li je bolje vratiti samo jedan ili dva??
    Kakvog si ti misljenja oko toga???
    Mene je strah opcenito prijevremenog otvaranja i prijevremenog poroda radi tih kiretaza koje sam prosla i na svakoj su sirili grlic maternice i uopce se bi bilo cudno da se to meni dogodi….a kamoli s blizanackom T kojoj je termin ranije nego s jednim.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Pa onda s obzirom na to sve mozda da bolje uzmes jedan embrij…pa ako ne daj Boze bude trebalo mozes do 

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Iduceg feta razmisliti o dva… super su se razvili neka samo ostanu svi do blastica☺

    waithing

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Kod nas na vv u prvom postupku vracaju jedan, a onda tek ak ne uspije, drugi put vracaju dva… bar su meni tak rekli.. iako sad nisam ni pitala koliko ce vratit, nit je dr spominjao… ali ako budemo mogli birati, izabrat cemo dva… pa sta bude, bude… 
    Ja sam danas toliko unezvjerena, ne znam jel vise od ovog ludog vremena, od sutrasnje punkcije il od cinjenice da sam mislila otic do apoteke po normabelcice, pa skuzila da ih nemrem dobit bez recepta… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Kod nas na vv u prvom postupku vracaju jedan, a onda tek ak ne uspije, drugi put vracaju dva… bar su meni tak rekli.. iako sad nisam ni pitala koliko ce vratit, nit je dr spominjao… ali ako budemo mogli birati, izabrat cemo dva… pa sta bude, bude…
    Ja sam danas toliko unezvjerena, ne znam jel vise od ovog ludog vremena, od sutrasnje punkcije il od cinjenice da sam mislila otic do apoteke po normabelcice, pa skuzila da ih nemrem dobit bez recepta…


    Meni su svaki put na vv vratili dva, jednom je zapravo bio samo jedan embrij pa nisu ni mogli dva vratiti :-)

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Uvijek me pitaju koliko želim, ja naravno kažem dva…

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Htjela sam ja sad ovaj stimulirani i tri al mi ne daju kazu da sam još premlada haaaha , to po zakonu kakti tek poslije 38-e iako privatnici -neki- vraćaju i mladjima… Zavisi sve jeste li spremne za blizanačku trudnoću, ja jesam…
    Iako kako mi ide bit ću ja presretna i s jednim, uostalom sad me čeka još samo jedna blastica pa će morat biti jedan…

    waithing

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ah kod privatnika uvijek sve moze… 
    Ja sam spremna na dvojke, samo me ona dupla kolica uznemiruju…  radije bi uzela dvoje obicnih… il one marame pa ih nakacila na sebe… ko male koalice… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    I ja bi blizance, to mi je prekrasno, ali s obzirom na sve sto se u mom slucaju moze dogoditi, mozda bolje da mi vrate jedan.
    A nije mi do toga da mi ostane koji, ako mi ne upali, jer imam jos 4 svoje zaledjene stanice, pa ih uvijek mogu odmrznuti i oploditi…
    Vidjeti cu sto ce mi konzultirati, makar embriologica s kojom sam pricala na dan punkcije je koliko sam skuzila samo za jedan, ali rekla je da cemo vidjeti ovisno o kvaliteti i svemu…
    MiuMau,
    Sretnooo sutra na punkciji ! Drzim figeeee da dobijes puno dobrih stanica ! Koji ti je dc???
    Hoce ti reci odmah koliko si dobila stanica???

    [lilypie.com]

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ma vratite sad jednu, pa lako sljedeci put odlucis drugacije ako se predomislis… 
    Danas mi je 10dc… znaci i u prirodnom i u ovom stimuliranom punkcija pada na 12dc, samo sto ovaj put rade 11dc jer ne rade u nedjelju…
    Da, odmah kazu koliko ih je.. al nis ne govore jesu se oplodile i koliko sve do transfera, smradovi jedni… pitat cu ujutro na uzv koliko ima folikula, cisto da mi bude lakse odbrojavat na stolu 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.