Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    I ja kad sam imala 13 samo su mi rekli da su maknuli tj.nisu stavili u oplodnju jednu da su maknuli onu koja im je izgledala loše,,a nema ni smisla loše stanice zamrzavati jer one malo teže prežive zamrzavanje i odmrzavanje nego embriji tako da…
    A da su ti nešto i rekli ne bi ti puno značilo, meni su u vinogradskoj prvi stimulirani rekli kak su svee stanice odlične, a ja na kraju imala samo dva embrija tako da to što oni odokativno procjenjuju,,opet rekla bih- zamaranje bezveze… Bit će dobro, sretno i dalje…

    waithing

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    A je..s ga, sve je to lutrija… al sad kad pomislim da s tih 14 spadnem na nekoliko, malo boli dusa… 
    Al da okrenemo na pozitivu, toliko su me odusevile sestre tamo, tako su pazljive i drage, bolilo je za popizdit, ali to njeno drzanje ruke, njihov pokusaji da te zaprucicaju, ohrabrivanje, draganje po kosi… ma srce mi se topilo danas… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Miu Mau,
    Meni su isto odmah makli 4 stanice,.jer uopce ne smiju oploditi vise od 12.
    Onda su krenuli tih 12 oploditi, vec sam pisala ali.od tih 12 je samo 6 za sada….do pon mozda ih ostane 3, 4….a pazi dobila sam veliki broj stanica….kako je onda tek kad cure dobiju samo par stanica??? I.od tih koje ostanu valjda je samo 50 posto genetski zdravo…pa sad si ti misli…uzas !
    Ali naravno, da se nadamo da ce bas tu zdravu vratiti !!!!!
    Moramo misliti poziticivnooooo !

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ah,cure tako vam zavidim sta ste barem u postupku,ja ne mogu ni do toga doc,imala sam o 13. i danas vec m krenula,brinem da kod mene ni ne dolazi do ovulacije. Moram priznat da sta vrijeme vise prolazi i nista se ne dogadja  sve mi je teze:-(

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Primjetila sam takoder da imam sve blaze simptome pms,ovaj mj ih nisam uopce imala, ne znam da li to moze bit povezano sa ovulacijom

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Beba

    Ah,cure tako vam zavidim sta ste barem u postupku,ja ne mogu ni do toga doc,imala sam o 13. i danas vec m krenula,brinem da kod mene ni ne dolazi do ovulacije. Moram priznat da sta vrijeme vise prolazi i nista se ne dogadja sve mi je teze:-(


    Beba,
    Pa koliko se sjecam kks ti je bila losa, pa jesi to rijesila?? Mislim ocito treba naci problem u cemu je, ako su ti leukociti poviseni onda je valjda neka upala u tijelu…ne znam kako to ide, ali mozda bi trebala.kod dokt.opce prakse da.se.istrazi uzrok….
    Mislim da moras i ti njih malo ubrzati, da ja nisam pozurila i rekla da ne zelim cekati vise, cekala bi do jeseni…
    Nazalost, sami se moramo pobrinuti za sve.
    Odi u neku drugu bolnicu, ne znam, znam da je grozno to cekanje ali probaj bar malo ubrzati to sto je u tvojoj moci.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    MiuMau

    A je..s ga, sve je to lutrija… al sad kad pomislim da s tih 14 spadnem na nekoliko, malo boli dusa…
    Al da okrenemo na pozitivu, toliko su me odusevile sestre tamo, tako su pazljive i drage, bolilo je za popizdit, ali to njeno drzanje ruke, njihov pokusaji da te zaprucicaju, ohrabrivanje, draganje po kosi… ma srce mi se topilo danas…


    Da , sestre su stvarno pre pre divne, ja sam se prošli put zahvalila i rekla kak su drage a jedna se skoro rasplakala i rekla da ne zahvaljujem jer je to njihov posao i da im je teško gledati nas kako se mučimo da dobijemo dijete,kao kad je došla gore na odjel nije to tako uzimala srcu kao sada… super su

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    mono1111

    Beba

    Ah,cure tako vam zavidim sta ste barem u postupku,ja ne mogu ni do toga doc,imala sam o 13. i danas vec m krenula,brinem da kod mene ni ne dolazi do ovulacije. Moram priznat da sta vrijeme vise prolazi i nista se ne dogadja sve mi je teze:-(

    Beba,
    Pa koliko se sjecam kks ti je bila losa, pa jesi to rijesila?? Mislim ocito treba naci problem u cemu je, ako su ti leukociti poviseni onda je valjda neka upala u tijelu…ne znam kako to ide, ali mozda bi trebala.kod dokt.opce prakse da.se.istrazi uzrok….
    Mislim da moras i ti njih malo ubrzati, da ja nisam pozurila i rekla da ne zelim cekati vise, cekala bi do jeseni…
    Nazalost, sami se moramo pobrinuti za sve.
    Odi u neku drugu bolnicu, ne znam, znam da je grozno to cekanje ali probaj bar malo ubrzati to sto je u tvojoj moci.


    Ja bih na tvom mjestu privatno obavila propuhivanje negdje gdje ks nije bitna, a koliko znam ni kod jednog privatnika nije bitna mene to nitko nije pitao i ako treba promjenila kliniku,,negdje drugdje bi vjerojatno već bila u postupku,,ne znam eto to je moje mišljenje,,ja osobno ne volim čekanje,,meni kad su rekli za listu od sedam mj.u vinogradskoj ja sam promjenila bolnicu,,jer čekam već pet godina na bebu ne mislim i na lijekove gubiti sedam mjeseci…

    waithing

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    mono1111

    Beba

    Ah,cure tako vam zavidim sta ste barem u postupku,ja ne mogu ni do toga doc,imala sam o 13. i danas vec m krenula,brinem da kod mene ni ne dolazi do ovulacije. Moram priznat da sta vrijeme vise prolazi i nista se ne dogadja sve mi je teze:-(

    Beba,
    Pa koliko se sjecam kks ti je bila losa, pa jesi to rijesila?? Mislim ocito treba naci problem u cemu je, ako su ti leukociti poviseni onda je valjda neka upala u tijelu…ne znam kako to ide, ali mozda bi trebala.kod dokt.opce prakse da.se.istrazi uzrok….
    Mislim da moras i ti njih malo ubrzati, da ja nisam pozurila i rekla da ne zelim cekati vise, cekala bi do jeseni…
    Nazalost, sami se moramo pobrinuti za sve.
    Odi u neku drugu bolnicu, ne znam, znam da je grozno to cekanje ali probaj bar malo ubrzati to sto je u tvojoj moci.


    Ne znam kako da ubrzam, ks mi je sad ok osim trombocita koji su u opadanju ali jos uvijek poviseni,bila sam i kod dr opce prakse koji me poslao kod hematologa,bila sam i kod njega,dao mi je da napravim hrpu pretraga i poslao me i kod otolarinca jer je vidio da mi je grlo upaljeno pa je mozda to uzrok,kod njega cu doc na red u 8.mj a sa svim tim nalazima onda moram ponovno kod hematoga. Zakazala sam konzultacije kod moje mpo dr za ovaj mj da vidim da li  mogu unatoc trombocitima na hssg iako mislim da je odgovor ne. A sta sebtice druge bolnice mogla bi eventualno u zg ,jer blize nema,ali bi odgovor bio vjerovatno isti ili privatno,ne znam di ima najblize,kod njih sve moze.uglavnom obilazim dr na veliko

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    waithing

    mono1111

    Beba

    Ah,cure tako vam zavidim sta ste barem u postupku,ja ne mogu ni do toga doc,imala sam o 13. i danas vec m krenula,brinem da kod mene ni ne dolazi do ovulacije. Moram priznat da sta vrijeme vise prolazi i nista se ne dogadja sve mi je teze:-(

    Beba,
    Pa koliko se sjecam kks ti je bila losa, pa jesi to rijesila?? Mislim ocito treba naci problem u cemu je, ako su ti leukociti poviseni onda je valjda neka upala u tijelu…ne znam kako to ide, ali mozda bi trebala.kod dokt.opce prakse da.se.istrazi uzrok….
    Mislim da moras i ti njih malo ubrzati, da ja nisam pozurila i rekla da ne zelim cekati vise, cekala bi do jeseni…
    Nazalost, sami se moramo pobrinuti za sve.
    Odi u neku drugu bolnicu, ne znam, znam da je grozno to cekanje ali probaj bar malo ubrzati to sto je u tvojoj moci.

    Ja bih na tvom mjestu privatno obavila propuhivanje negdje gdje ks nije bitna, a koliko znam ni kod jednog privatnika nije bitna mene to nitko nije pitao i ako treba promjenila kliniku,,negdje drugdje bi vjerojatno već bila u postupku,,ne znam eto to je moje mišljenje,,ja osobno ne volim čekanje,,meni kad su rekli za listu od sedam mj.u vinogradskoj ja sam promjenila bolnicu,,jer čekam već pet godina na bebu ne mislim i na lijekove gubiti sedam mjeseci…


    Razmisljam i ja da tu pretragu napravim privatno,a sta se tice promjene bolnice morala bi onda u zg,iako vjerovatno ne bi mogla dobit putni nalog jer mi je najbliza ri. Vama krvnu sliku ne provijeravaj prije transfera u zg?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.