Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Miumau nisam u toku, dali si imala punkciju ili tek trebaš imati ili je već bio transfer?

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Zoja punkcija bila u subotu, u cetvrtak bi trebala na transfer… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Miumau,
    Ja sam bila napuhana i jos sam uvijek ali ne bas jako…mozda da ipak odes pa.pitas?? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Miumau neznam koliko si dobila js ali mogao bi biti hiper. Mislim da bi trebala mirovati, prati obavezno unos tekucine i kolicinu koja izađe. Pošalji nekog da ti kupi Isosport kažu da je on dobar za hiper jer nadomještava manjak soli u organizmu.

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    MiuMau… ja sam bila dosta napuhana i isto tesko disala…. ali kad sam dosla kod dr na pregled on mi je gledao gornji dio trbuha.. odmah ispod cicka.. i rekao da nije dobro ako je to napuhano.. a meni to bas nije bilo.. uglavnom ako sam dobro shvatila tebi je i to dosta napuhano… mozda da odes do njih… bolje da te posalju doma i kazu ti da nije nista nakon pregleda nego da ti se nesto zakomplicira…

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Zoja 14 stanica sam dobila… ali dr. nije nista spominjao hiper ni mogucnost…
    S0102 jesi to bila u bolnici gdje obavljas mpo ili kod svog gina? 
    Ne znam, ne volim panicarit i uvijek radije stisnem i izdrzim, al ovo mi sve nekak cudno… a unatrag zadnjih par sati me i dolje probada, onak ostro na tren… 

    [lilypie.com]

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Zoja 14 stanica sam dobila… ali dr. nije nista spominjao hiper ni mogucnost…
    S0102 jesi to bila u bolnici gdje obavljas mpo ili kod svog gina?
    Ne znam, ne volim panicarit i uvijek radije stisnem i izdrzim, al ovo mi sve nekak cudno… a unatrag zadnjih par sati me i dolje probada, onak ostro na tren…


    Ja sam zvala svog gin jer.. i on mi je rekao strogo mirovanje… bolilo me ali sam mirovala,imala sam jedan tramal i pila ibuprofeme…pila puno vode…i sto zoja kaze isosport.. nakon 3d sam bila kod njega i onda mi je rekao za taj gornji dio trbuha… 
    Nisam isla u bolnicu…

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Zoja 14 stanica sam dobila… ali dr. nije nista spominjao hiper ni mogucnost…
    S0102 jesi to bila u bolnici gdje obavljas mpo ili kod svog gina?
    Ne znam, ne volim panicarit i uvijek radije stisnem i izdrzim, al ovo mi sve nekak cudno… a unatrag zadnjih par sati me i dolje probada, onak ostro na tren…


    MiuMau hiper najčešće nastupa nakon punkcije tako da možda na punkciji nije ni vidio simptome a možda je jednostavno izostavio ti išta reci, ništa čudno jel,,,Ako ti se pogorša svakako odi na hitnu ipak si imala dosta stanica…

    waithing

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    MiuMau…. kako ti je?

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ma mislila do socijalca otic, da ne idem bas gore na merkur na ginekologiju, al on na godisnjem. 
    Pa sam mislila ujutro zvat vv, al si mislim nije nis ekstremno, pupa je napuhana, al nisu prejaki bolovi, pratim piskenje i ok je… sutra je i tak transfer pa cemo vidjet sta je… lako ja sebe utjesim… 
    Vise me sad leda bole od izlezavanja, ukljestilo me 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.