Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marica36

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    Bless💫

    Hypnoticpoison

    Jutro, kraljice moje!🥰🥰🤗🤗
    Evo mene.
    Leona, Kawa, Korni, Rolica, Pixi, Slee, Sanjushka, Lunolina, Ania, Bless, Bebolina, Marisha, Wildflower, lavice moje, hvala Vam od ❤!🥰🥰❤❤
    Stigao je mail. Betuška je 697.😊🙏🙏 Ja sam doslovno u šoku.😱😱

    Aaaaaaaaaaaa cestitammmmm ti od srcaaaa, preeeedobreee vijesti 🥹🥹🥹🥹♥️♥️♥️♥️♥️♥️ 🤰 ajmeeeeee i tako si izdrzala bez testiranja, svaka cast hehehe.
    Jesi imala neke simptome? 🥰🥰🥰🥰🥰

    Bless💫

    Hypnoticpoison

    Jutro, kraljice moje!🥰🥰🤗🤗
    Evo mene.
    Leona, Kawa, Korni, Rolica, Pixi, Slee, Sanjushka, Lunolina, Ania, Bless, Bebolina, Marisha, Wildflower, lavice moje, hvala Vam od ❤!🥰🥰❤❤
    Stigao je mail. Betuška je 697.😊🙏🙏 Ja sam doslovno u šoku.😱😱

    Aaaaaaaaaaaa cestitammmmm ti od srcaaaa, preeeedobreee vijesti 🥹🥹🥹🥹♥️♥️♥️♥️♥️♥️ 🤰 ajmeeeeee i tako si izdrzala bez testiranja, svaka cast hehehe.
    Jesi imala neke simptome? 🥰🥰🥰🥰🥰

    Bless hvala ti od ❤!🤗🤗 Nisam imala neke posebne simptome, jer sam sve pripisivala duphastonu, cyclogestu i prolutexu. Od srijede je počelo podrigivanje, pa sam supruga pitala da li se i njemu tako jako podriguje, on je rekao da ne, a bili smo kod njegovih na roštilju, pa sam ja složila blagu meksičku salatu i mislila da mi se od nje toliko podriguje. I od srijede svaki dan tako, nako svega što bih pojela i popila sam se podrigivala 'ko malo prasence.🤭🤭 A meni je nekako neobjašnjivo lakše pričekati betu, pa kako bude.❤


    Podrigavanje je top znak i meni osobno prvi hahahah…🤗🎉

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    Sljedeći uzv 04.06.

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Cure, jesu li vas embriolozi ikad zvali popodne? Vec je 15 sati, a mene nitko nije zvao😕


    Mene je embrologica prošli puta zvala u 15.30, ali je bio ponedjeljak. Kod dr. Škvorca

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5mj/2024 FET, beta❌

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Pixi

    Lunolina

    Cure, jesu li vas embriolozi ikad zvali popodne? Vec je 15 sati, a mene nitko nije zvao😕

    Mene je embrologica prošli puta zvala u 15.30, ali je bio ponedjeljak. Kod dr. Škvorca


    Onda jos ima nade, hvala ti 🥰 kako danas ne rade, mozda embriologica nakon rucka ode obici embrije pa nazove 🙈

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Svi nalazi uredni
    AMH 17

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🥚beta 18.5. 🤞🏻

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    Bless💫

    Hypnoticpoison

    Jutro, kraljice moje!🥰🥰🤗🤗
    Evo mene.
    Leona, Kawa, Korni, Rolica, Pixi, Slee, Sanjushka, Lunolina, Ania, Bless, Bebolina, Marisha, Wildflower, lavice moje, hvala Vam od ❤!🥰🥰❤❤
    Stigao je mail. Betuška je 697.😊🙏🙏 Ja sam doslovno u šoku.😱😱

    Aaaaaaaaaaaa cestitammmmm ti od srcaaaa, preeeedobreee vijesti 🥹🥹🥹🥹♥️♥️♥️♥️♥️♥️ 🤰 ajmeeeeee i tako si izdrzala bez testiranja, svaka cast hehehe.
    Jesi imala neke simptome? 🥰🥰🥰🥰🥰

    Bless💫

    Hypnoticpoison

    Jutro, kraljice moje!🥰🥰🤗🤗
    Evo mene.
    Leona, Kawa, Korni, Rolica, Pixi, Slee, Sanjushka, Lunolina, Ania, Bless, Bebolina, Marisha, Wildflower, lavice moje, hvala Vam od ❤!🥰🥰❤❤
    Stigao je mail. Betuška je 697.😊🙏🙏 Ja sam doslovno u šoku.😱😱

    Aaaaaaaaaaaa cestitammmmm ti od srcaaaa, preeeedobreee vijesti 🥹🥹🥹🥹♥️♥️♥️♥️♥️♥️ 🤰 ajmeeeeee i tako si izdrzala bez testiranja, svaka cast hehehe.
    Jesi imala neke simptome? 🥰🥰🥰🥰🥰

    Bless hvala ti od ❤!🤗🤗 Nisam imala neke posebne simptome, jer sam sve pripisivala duphastonu, cyclogestu i prolutexu. Od srijede je počelo podrigivanje, pa sam supruga pitala da li se i njemu tako jako podriguje, on je rekao da ne, a bili smo kod njegovih na roštilju, pa sam ja složila blagu meksičku salatu i mislila da mi se od nje toliko podriguje. I od srijede svaki dan tako, nako svega što bih pojela i popila sam se podrigivala 'ko malo prasence.🤭🤭 A meni je nekako neobjašnjivo lakše pričekati betu, pa kako bude.❤


    Wtf??? Sad kada si napisala ovo za podrigivanje i ja podrigujem par dana unazad,ali sam mislila možda je hrana jača,stvarno to nisam doživjela. Evo vozim se kući,oduzela se u autu sat vremena. A inače nikad ne spavam u putu. 
    Meni sutra ako Beta bude 0,ja sam onda uz sve ove simptome baksuz baksuza 😂😂😂😂😂😂 

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌

    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Loli bit ce to lijepa, debela, pozitivna beturina🥰

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Svi nalazi uredni
    AMH 17

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🥚beta 18.5. 🤞🏻

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 391

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison samo hrabro i pozitivno, bit će sve u redu🍀❤️🍀❤️🍀❤️
    Lunolina držim 🤞🏻 da ti se danas jave🍀❤️🍀❤️
    Svima želim sreću sutra od ♥️🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀

    Cure samo da prijavim da je gospođa stigla dan ranije🫣, sutra krećemo sa Gonalom, držite mi 🤞🏻🍀❤️♥️❤️♥️🥳🎊🥳🎊

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Pebbles Flintstones razumijem te, baš ubije, ali ubio je meni i spontani, ne znam što bi ti rekla. Prirodno je došlo dp obje vanmat , tek sam krenula u postupak nakon što sam ostala bez oba jajovoda. Bogu hvala imam dijete, mislim da se ne bi uspjela nakon svega oporaviti i krenuti u nove pokušaje da nije njega. Divim se svakoj od vas koliko snage imate, baš je težak put ovo, ne razumije tko ne prolazi. A kako se riješiti strepnje i straha u novoj trudnoći, teško, jedino probati uživati u svakom lijepom trenutku, ionako ne znamo što nam sutra nosi…
    Sretno svima,neka idući tjedan bude prepun divnih vijesti ❤️❤️❤️❤️

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    05/24 IVF Cito (Letrozol, Klomifen)
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Loli eto dobar znak 🤩🤩
    Leona sretno s pikanjem 😘😘

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    05/24 IVF Cito (Letrozol, Klomifen)
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Loli bit ce to lijepa, debela, pozitivna beturina🥰


    Daj Bozeeee 🤞🏻🤞🏻💞🤞🏻🤞🏻 a gle,kako mora biti biti će. Ali evo nadam se ipak da će biti pozitivno

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌

    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2408

    Prijavi adminu

    Mene je isto vanmaternicna paihicki ubila vise nego ista drugo, meni su odmah oba jajovoda capnuli, al sam svejedno uvijek bila u strahu da ne dodje do vanmaternicne opet jer sam citala da ne mora biti samo u jajovodu. Bas psihicki iscrpljujuce tako da kuzim strah, al vjerujem da ce biti sve ok, to samo mi imamo ptsp od svega

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.